Wpis z mikrobloga

@gagarin_kosmonauta: to i tak nie mialo by sensu bo nie ma w universum bezstronnej osoby
zreszta jak bedzie trzeba to kleszcz kleszcza z wlasnej d wlos wyrwie byle tylko wyszlo ze jaro pije XD

2021, wszyscy polacy chlaja na potege po 3-4 piwa dziennie no ale najwazniejsze to to czy jaro jest trzezwy XD
  • Odpowiedz
@gagarin_kosmonauta: Najlepsze, jak ten szczerbaty przyglup chwali sie tym, jakie sluchy do niego doszly z supertajnego portalu wykop. Zawsze chwali sie szpiegami tutaj, calkiem jakby Wykop to bylo HQ walki cybernetycznej US Army, a nie ogolnodostepna strona ze smiesznymi obrazkami. W dodatku dziad pijacki ma tu do dzisiaj konto, tylko pijaczyna o tym zapewne zapomnial
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: nie tyle zapomniał co już zaprzeczał nawet że ma tu konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@William2290: a to jak dobrze pamiętam, to chyba był ten lajt z bb10 na którym jareczek w patriotycznej bluzie odpowiadał na pytania swojego kolegi sławka.

Najbardziej śmieszy mnie zawsze ta jego pewność siebie. Nie wiem na ile te testy są dokładne, nawet mi się nie chce sprawdzać, ale zapomniał jareczek
  • Odpowiedz