Wpis z mikrobloga

Smutno mi co prawda bo znów widziałem dzisiaj dziewczynę, która mi się bardzo podoba, ale z tą różnicą, że dzisiaj serce waliło mi jak szalone, ale nie będę się żalił. Z tym akurat muszę się pogodzić, ale do czego zmierzam. Mam zamiar w weekend poczytać sobie o zarabianiu kasy przez internet i o metamorfozach, diecie i w końcu wyruszyć we własną drogę. Ok. 97,5kg wagi i brzuch i tego trzeba się pozbyć. Myślę, że jakbym spiął poślady to do grudnia dałoby radę te 10kg zejść.

#przegryw
  • 17
@skazanynaprzegryw92: jeżeli chcesz się wziąć za siebie i robić to z głową i bez jakichś pop@&&$-$(ych diet to bardzo polecam Wrzoska.
Gość dosyć tanio uklada trening i co najważniejsze dobrą dietę która jest przepyszna, łatwa w przyrządzeniu i NIE jałowa jak większość ryżów z kurczakiem itp.
Byłem u niego 3 miesiące i jestem zachwycony.
@skazanynaprzegryw92: Wiesz co? W 4 miechy 2 lata temu straciłem z 90 w peaku do 78. Na samej diecie, rano: Kasza jaglana woreczek do tego 2 banany i parę rodzynek no i czasem wcierałem jabłko, w kołchozie pół paczki wafli ryżowych (9) i 50g kabanosów, czasem do tego pomidor, na obiad ryż brązowy, pierś z kurczaka (nie pamiętam ile gram) do tego sos ze słoiczka(ewentualnie pikantny ketchup) i czasem do tego
@skazanynaprzegryw92: eh,jak ja bym chciał tyle mieć i taką wagę. Mam 174/80kg
Co prawda młodsza koleżanka mi dzisiaj powiedziała, że wyglądam jak stary Hiszpan ale przy Twoim wzroście by pewnie jeszcze popuściła. Jeśli chodzi o Ciebie to masz już masę więc najlepszy byłby trening codziennie na zmianę siłownia i crossfiy. Dodatkowo dieta i na przyszłe wakacje osrasz larwę i nawet na nią nie spojrzysz odganiając fanki. Tylko znajdź na początek trenera
@#!$%@? Tyle że u mnie to nie jedyny problem bo mam jeszcze m.in zakola, dlatego właśnie chcę czymś to nadrobić. Mam ten mityczny wzrost i do tego właśnie chcę zrobić formę, a może nie będę do końca życia samotny.
@skazanynaprzegryw92: Nauczyłem się jak jeść i ile. On ma na swojej stronie masę przepisów, nauczyłem się z nich korzystać więc już go nie potrzebuję.
Też mam zakola ale jak zauważyłem większość ma to w dupie. Grunt to pewność siebie.