Wpis z mikrobloga

zaczepianie ładnych różowych na ulicy / 187cm wzrostu / twarz 5/10

  • może być 4.4% (6)
  • cringe, odpuść sobie 67.6% (92)
  • to jest loteria / ciężko powiedzieć 27.9% (38)

Oddanych głosów: 136

  • 28
  • Odpowiedz
@AssRock: oczywiście że przeszkadzała! Nie wiem też czemu mówisz Chada jak wcale a wcale tak nie było XD przeszkadzają mi takie rzeczy ale generalnie jestem człowiekiem który wierzy że ludzie są dobrzy, a już zwłaszcza wtedy gdy oni sami mówią że chcą się naprawić. Ale wygrałam sprawę w sądzie i dostałam odszkodowanie, niskie, bo niskie, ale #!$%@? mnie obchodzi bo mogłoby go nie byc.

Nie chciałam nawet tego ciągnąć do sądu,
  • Odpowiedz
oczywiście że przeszkadzała!


@nakolkach: Jakby tak było to byś zrezygnowała z takiego związku po pierwszym uderzeniu, a nie po wylądowaniu w szpitalu. Zresztą EOT bo to nie o tym wpis.
  • Odpowiedz
@AssRock: i nie wiem. Serio, mam naprawdę mnóstwo kolezanek. I niemal u każdej, gdzieś tam, w młodości większej lub mniejszej, gdzieś tam na przestrzeni lat przewijał się zawsze jakiś jeden, czy dwa dziwne typy XD u mnie tak samo. Serio, jak czasem dziewczyny siedzą i rozmawiają, wychodzą takie kwiatki, że faktycznie siedzi się i się płacze że śmiechu albo oczy szeroko otwiera. To normalne, ludzie mają prawo do błędów, a już
  • Odpowiedz
@AssRock: nie, kochany, a ostatnim swoim komentarzem tym bardziej dajesz do zrozumienia jak #!$%@? znasz się na tym o czym próbujesz mówić. Radzę zapoznać się z historiami kobiet które siedzą z oprawcami bo ci wmawiają im że sobie nie poradza, bo chcą by dzieci miały pełny dom, z syndromem Sztokholmskim (to jest bbb ciekawe szczególnie w sprawach porwań, w ogóle #!$%@? sprawy! Polecam ci też zobaczyć eksperyment więzienny który polegał na
  • Odpowiedz
@blargotron: jeju, mnie by to rozczuliło bardzo, pewnie że tak!
Mówienie ludziom że są ładni czy ogólnie widzenie u nich fajnych rzeczy jest super. Ja jak idę ulicą mówię jakiejś pani że ma śliczna sukienkę czy jakiemuś typowi że ekstra pieska czy afro. Jak dzieciaki skaczą w gumę to mówię woooow jak wysoko. To jest bardzo miłe i fajne, nie słuchaj debili co ci mówią że masz uważać na oskarżenia o
  • Odpowiedz
@blargotron: no jasne. Mi kiedyś tak zrobił wieczór koleś który stanął pod kebabem do którego weszłam taka zmęczona po robocie kupić cokolwiek #!$%@? do picia za resztę drobniaków z kieszeni, a on poczekał na mnie i mi powiedział właśnie że jestem bardzo ładna i sobie poszedł :D czułam się jak gówno obrzydliwe z rozmazanym makijażem na połowie ryja ale do teraz wspominam takie rzeczy!! To jest naprawdę bardzo miłe
No oczywiście
  • Odpowiedz