Wpis z mikrobloga

#perfumy
Witajcie, krotko: szukam zapachu zielonego, może nieco wodnego, sportowego, męskiego. Coś jak Adidas Adventure, którego nie niuchałem nigdy, ale z opowieści to mogłoby być to. Dajcie swoje typy. NOU Avery jest fajny, ale nieco zbyt dziadkowy. Fajny jest też CK Eternity Air. Całkiem fajny jest STR8 original, myślę, że połączenie jego klasycznej nowoczesności z zielenią NOU Avery byłoby super. O, jeszcze! Adidas CHRG jest naprawdę fajny, ale parametry... no bardzo słabo. Ciężko mi coś znaleźć, oj ciężko. Pomóżcie kumple :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Eustachiusz to już nawet nie chodzi o półki cenowe, nie znam się na perfumach zbyt dobrze, ale niuchałem ich całkiem sporo w drogerii - acqua di gio klasyczny, niebieski i czarny, Gucci PH, Versace PH, Versace Dylan, Boss Bottled wszystkie chyba jakie są, Lacoste niebieski, Issey Miyake (chciałem Sport, ale nie było, a podobno klimat Adventure), Kenzo PH/L'eau/Aqua, Armani Eau de Cedre, Ck Eternity zwykły, Cool Water i jeszcze kilka - nic
  • Odpowiedz
  • 0
@Magicznyjestem no to jak chcesz zielony zapach z mega parametrami to amouage beach hut i po kłopocie, ale to już spory wydatek

Zielony, ale przy tym nie wytrawny, nie elegancki, nie dziadkowy, zdecydowanie sportowy, rześki. Masz może jeszcze jakąś sugestię? Jak będę miał jak to sprawdzę. A ten Amouage mnie zabił swoją ceną xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Eustachiusz kurka wodna, byłem wczoraj w perfumerii, poniuchałem te, które były, chociażby Azzaro, miła Pani pokazała mi różne Mont Blanci, nawet fajne, ale to nie to. Męcząca sprawa :D mam jakiś węch zdegenerowany chyba :) byłbym zadowolony już nawet, gdybym znalazł pierwowzór albo coś bardzo podobnego do wyżej wspomnianego str8 original, tylko o lepszych parametrach.
  • Odpowiedz