Wpis z mikrobloga

#koronawirus #szczepienia #covid19 #szury
Ludzie, podjąłem życiową decyzję. Pora trochę dorobić. Z tego co mi wiadomo świat dzieli się na "my" i "ONI". Pusto trochę w portfelu ostatnio więc chciałbym poprosić o jakieś dane jak zapisać się do "onych". Wszelkie wskazówki mile widziane.
  • 40
  • Odpowiedz
@sylben: Niby nie można, a podobno prawie wszyscy naukowcy są kupieni. Jak trzeba to mogę się przejść na tą ulicę co trzeba.
@JohnShelby: Musisz otworzyć umysł żeby ich zobaczyć, bez tego szkoda Twojego czasu
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: Ale wszyscy? Poznałem w życiu trochę naukowców i może powinienem z nimi jakoś zagadać? No nie wyglądali ani na zastraszonych, ani na członków tajnej organizacji.
  • Odpowiedz
@kaemka: Nie wszyscy... masz mnie za totalnego idiotę... poznałeś naukowców i super, nie każdy jest #!$%@? przekupiony, głównie ci co widzisz w telewizorku mają sypaną monete do kieszeni, ale również koronerzy, poczytaj w internecie kim oni są, lekarze nie są żadnymi członkami tajnych organizacji... nie rozumiesz że jest to ściśle hermetyczne grono o którym nawet pewnie nie słyszałeś.
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: No ale, że tak mało osób trzęsie całym światem i wszystkich robią w bambuko? ¯\_(ツ)_/¯.
To w końcu nie słyszałem czy mogę sobie o nich obejrzeć filmik na youtube? Youtube do kogo należy? Też do nich?
  • Odpowiedz
@kaemka: "No ale, że tak mało osób trzęsie całym światem i wszystkich robią w bambuko?" kto robi w bambuko ? większość społeczeństwa nawet o nich nie wie, a ci świadomi nie robią w bambuko, tylko działają. youtube proszę pana należy do google, a google "Google Inc. została założona 4 września 1998 przez dwóch doktorantów Uniwersytetu Stanforda, Amerykanina Larry'ego Page'a i Rosjanina żydowskiego pochodzenia Siergieja Brina" żydowskiego pochodzenia...
  • Odpowiedz
@sylben: No wiem, że oni się znają dlatego chcę dołączyć. Po co mi miliardy jełopów którymi trzęsie kilkanaście/dziesiąt osób. Z pewnością widzą co piszą i się do mnie odezwą. Mam taką nadzieję.

Swoją drogą wydawało mi się, że youtube to "ICH" platforma. Aż dziw bierze, że można materiały o nich na ich platformie oglądać skoro nikt ma się nie dowiedzieć kim są oni. Jak widać też popełniają błędy, ja je zauważam,
  • Odpowiedz