Wpis z mikrobloga

patec na ostatnim filmie dziekuje widzom, za to ze ogladaja bo to dzieki nim ma pieniadze na wyjazdy

zauwazyliscie, zeby ktos inny z ekipy na swoim filmiku tak mowil ze to co ma zawdziecza widzom?

wydaje mi sie ze patec ze wszystkich najbardziej szanuje pieniadz i wie w jakiej sytuacji sie znajduje i ze szybko moze sie ten dobrobyt skonczyc jak ekipa straci na popularnosci xD

#friz
  • 11
  • Odpowiedz
@cppguy: od dawna wiadomo, że jest parę leveli wyżej jeśli chodzi o osobowość, zachowanie publiczne, humor, klasę i zasoby intelektualne
  • Odpowiedz
  • 19
@cppguy zaraz go na ziemię sprowadzą i więcej tego nie zrobi, bo psuje PR ekipie.
Z Pateckim jest ten problem, że nosi maskę wiejskiego głupka, a naprawdę to bardzo ogarnięty koleś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@m82pl: kto ma go sprowadzić na ziemię? Friz to nie Xayoo który trzyma ekipę za mordę i chce dla nich jak najlepiej Friz ekipę dzieli na gorszych i lepszych i liczy się tylko on, czy wujas wielki rekin biznesu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@piotrektrawka93: no xayoo ma #!$%@? ma na widza ale też w przeciwieństwie do reszty w branży mówi im prawdę że marnują życie oglądając te streamy też pokazywał kiedyś co tak naprawdę w życiu się liczy i takie trochę coachowie gadki szły. Konflikty są zawsze ale xayoo ich tam krótką ręka trzyma i wie jak takie konflikty rozwiązywać, stara się też żeby cała grupa szła do przodu a nie tak jak friz
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: No właśnie widziałem i może jest zbyt negatywnie nastawiony, ale to aroganckie zachowania jest fest irytujące. Wg mnie pierwsze skrzypce odgrywa tam POPO a Xayoo już dawno przestał być interesujący. Ja rozumiem, że to chodliwy rynek i każdy chce zebrać pitos za deal z RAIDem czy WOT, ale jeśli przez resztę czasu masz #!$%@? na widzów i grasz w tą ligę bez kamery tylko po wyrabianie norm godz w msc,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrektrawka93: xayoo już ma w dupie streamowania od dawna i odpala sie na jakiś czas żeby hype podtrzymać a jest na tyle ogarnięty że w #!$%@? ma zmuszanie się do robienia czegoś i poprostu to nie robi a 2k żłł z synów co miesiąc ma cały czas
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: Masz rację, może to lepszy sposób niż robić coś na siłę. Pozostaje tylko zapytanie „co na to jego potencjalny widz?” Zamiast wałkować w kółko ten już dawno nieśmieszny mem o powrocie, mógłby po prostu postawić sprawie jasno „nie opłaca mi się teraz, nie mam weny wrócę jak będą deale z RAIDem itp itd” starszy widz to zrozumie ale Ci mniej kumaci no cóż…
  • Odpowiedz