Wpis z mikrobloga

@markopolon: Najlepsze jest to że jest kilkaset kupujących jak nie powyżej 1K na innych ofertach. Więc jest to bardzo zastanawiające. Jak można kupić MacBooka Pro poniżej ceny hurtowej w Polsce? Szukam czegoś takiego do pracy ale tu mi się zapaliła lampka ostrzegawcza.
@MtEverest: No pytanie kiedy takie coś spadnie z rowerka, mi to wygląda na sprytną piramidę, ale to tylko moje zdanie i proszę się nim nie sugerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko śmiga lepiej niż rPi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: nie no mirku, zmyślać to nie ma co, tu poważna dyskusja jest.
Na tym działają jakiekolwiek odtwarzacze wideo? H.265 płynnie leci? Bo na malince co używka 50~100zł śmiga.

Wracając do pytania czy czekać pół roku. Tylko prosty człowiek ze mnie, przypuszczam że ty czytujesz tylko circlejerk Apple, ale media niezależne już galancie czasu podają, że nowy Exynos
Na tym działają jakiekolwiek odtwarzacze wideo? H.265 płynnie leci? Bo na malince co używka 50~100zł śmiga.


@deadIift: Ja ogólnie nie rozumiem twojej odpowiedzi. Tak, Mac ze zdjęcia jest kilkadziesiąt razy wydajniejszy niż rPi. Pomijając że jest kompletnym laptopem a nie płytką główną...

Wracając do pytania czy czekać pół roku. Tylko prosty człowiek ze mnie, przypuszczam że ty czytujesz tylko circlejerk Apple


Kolego mój drugi komentarz nie nawiązuje nic do Apple. Pół
M1 bije się z mobilnymi Ryzenami a nie jakimś Atomem.


@L3gion: a czy mógłbyś zamieścić linki do kilku testów?

to aukcja to na pewno wał i to słabo przemyślany, bo w pewnym momencie ubezpieczyciel powie hola hola, pieniążki klientów mają lecieć na jakieś konto escrow. Szczerze dziwię się, że Allegro od tego dawno temu odeszło, a OLX wprowadził.
@deadIift: Krótkie podsumowanie masz na ostatniej stronie:

The performance of the new M1 in this “maximum performance” design with a small fan is outstandingly good. The M1 undisputedly outperforms the core performance of everything Intel has to offer, and battles it with AMD’s new Zen3, winning some, losing some. And in the mobile space in particular, there doesn’t seem to be an equivalent in either ST or MT performance – at
@L3gion: Pamiętam ten wątek na kilka tysięcy odpowiedzi, jak ktoś pytał o wiarygodność "pana Marka" to zlatywały się zielonki (teraz już pomarańczki, więc nie zobaczysz tego w tym wątku) ze świeżymi kontami, które same się przyznawały, że założyły konto specjalnie po to, żeby pochwalić CAR4VIP xD podobno te sprzęty przychodzą, gwarancja ponoć normalnie działa ale nie wiadomo skąd one są, jak on je pozyskuje, no i ten czas oczekiwania... Był już
@cutecatboy: No to mnie mega śmieszy xD Tak ewidentnych multi kont od dawna nie widziałem.
Obstawiam że sprzęt jest ściągany z Chin czy innych rejonów gdzie jest o wiele taniej albo #!$%@? bez podatku VAT. Jedno jest pewne, gwarancji brak.