Wpis z mikrobloga

@Damianowski: Cóż, mam nadzieję, że będę spełniony czytając to za 10 lat bo jak mam teraz porównać moją aktywność do tego co robiłem kiedyś to zwyczajnie szkoda gadać. Po studiach się zaczęła taka wegetacja, że mi się na wymioty zbiera. xd
  • Odpowiedz
@Damianowski: Sploty losowych zdarzeń i kiepski mindset a ostatnią rzeczą jaką masz na głowie to chęci dalszego rozwoju. Paradoksalnie to edukacja mi zabrała czas na te zajaweczki. No ale cóż, nie ma co się użalać trzeba coś w końcu zmienić w swoim życiu chyba.
  • Odpowiedz
Sploty losowych zdarzeń i kiepski mindset a ostatnią rzeczą jaką masz na głowie to chęci dalszego rozwoju. Paradoksalnie to edukacja mi zabrała czas na te zajaweczki. No ale cóż, nie ma co się użalać trzeba coś w końcu zmienić w swoim życiu chyba.


@eriicforrester: dobrze że nie poszedłem na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eriicforrester: u mnie to samo, pół gimbazy się zrzucało a ja wykupywałem i utrzymywałem zajebisty serwer z amxx itp chyba na pifpaf.pl xD fajne czasy, człowiek wracał ze szkoły i #!$%@?ł w cs'a i wowa na ruskim privie aż do nocy

tak samo było grane przerabianie softów w SE i rzeźbienie stron w jportalu xD

Nie wiem skąd miałem tyle zapału wtedy ale teraz jestem totalnym przeciwieństwem


tak bardzo
  • Odpowiedz
@Damianowski: za dzieciaka założyłem nawet własny klan i serwer który był mocno oblegany. Zrzuta członkowska na serwer była po 5 zł :D Trochę tej kasy zdefraudowałem, bo serwer kosztował z 50 PLN/miesiąć, a wpłaty było więcej xd

Server CS Dobre, klan 55555 to byli czasy :D Oczywiśnie non-steam :D
  • Odpowiedz
a jeszcze #!$%@? 4 w nocy?


@Damianowski: Nie wiem, jak tam serwery publiczne się mają, ale Fastcup ma mecze o czwartej w nocy. Tylko odpal sobie klienta od nich, żeby nie szukać w jednej czy dwóch lokalizacjach, a czterech czy pięciu.

Niedawno nawet jeden z mirków wrzucał tutaj poradniki, co i jak. Z grupy Fastcup Polska pierwsze trzy są w temacie. Linkują do
  • Odpowiedz