Wpis z mikrobloga

@MateuszHadeusz: Ogólnie cs w sam sobie był bardziej... wolnościowy? Teraz nasrali jakiś k---a g---o skrzynek i innych gówien, zastrzelenie kogoś nie sprawia już takiej satysfakcji. Sam grałem trochę na stramie w cs go... ale to nie to samo
  • Odpowiedz
@Damianowski: Ja jako kompletny antytalent artystyczny potrafiłem z grafik w gimnazjum robić pieniądze. Siedziałem z kumplem dzień i noc i skubaliśmy różne rzeczy w photoshopie i gimpie własnie na fora i stronki klanowe. Nawet pieniądze z tego były. Pisaliśmy na nowo kod pod forum w php, przerabiałem pluginy serwerowe. I to wszystko mając 12 lat. Nie wiem skąd miałem tyle zapału wtedy ale teraz jestem totalnym przeciwieństwem. Zaczęło się życie
  • Odpowiedz
@eriicforrester: o widzisz, a ja właśnie w gimnazjum tak zacząłem zarabiać na motywach do sony ercissona itp. Później jak chodzili ludzie w gimnazjum to mówiłem, że "fajny motyw, wiesz że ja go zrobiłem"... na to inni "p------o? toż ja go w necie pobrałem" XD I do tego jeszcze miałem rangę expert na forum. Piękne czasy. Teraz ludzie nawet w YT nie potrafią wpisać poradnika
  • Odpowiedz
@Damianowski: Ja w gimnazjum jako jedyny miałem konto na allegro i pośredniczyłem w zakupie pacca w Tibii np. albo gier na steama i brałem prowizję. Robiłem też właśnie stronki, grafiki i stawiałem serwery w minecraft i cs 1.6 XD A motywy na SE też pamiętam. Do teraz mam mojego klocka K330i
  • Odpowiedz
@Damianowski: Jeszcze za dzieciaka jak yt raczkował nagrywałem fragmovie z csa albo hunty z tibii. Te przejścia w sony vegasie, wgrywanie tych filmików całą noc bo upload miałem i mam do teraz c-----y. Jeszcze filmikom się dawało gwiazdki od 0 do 5. Miałem bodajże 300 subów na starym koncie ale nie wiem czy to dalej istnieje, pewnie nie. XD
  • Odpowiedz