Wpis z mikrobloga

Nie, twierdzę że możesz tu napisać każdą głupotę a my tego nie zweryfikujemy xD


@Moisze: dla dociekliwych i błyskotliwych (ty się najwidoczniej do nich nie zaliczasz) podałem link - uważasz, że w tej sprawie rp.pl publikuje głupoty?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

Z raportu jednoznacznie wynika, że żaden z opracowanych systemów prawnych – w zakresie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów sądów powszechnych – nie jest zbliżony do unormowań polskiego porządku prawnego. W Niemczech, Austrii oraz Francji postępowania dyscyplinarne są uregulowane jako postępowania administracyjne.
  • Odpowiedz
nie jest zbliżony do unormowań polskiego porządku prawnego.


@Moisze: no i? W Polsce nikt na to nie wpadł, żeby sędziów sądzili czynni posłowie - a we Włoszech tak jest. Nikt w Polsce na to nie wpadł, żeby to ciało na wskroś polityczne, powoływane przez premiera na wniosek ministra sprawiedliwości, sądziło sędziów - a we Francji tak jest. Więc to chyba dobrze, że Polska nie wzorowała się na Francji czy na
  • Odpowiedz
czytam sobie komentarze pod tym wpisem, połowa ludzi broni PiSu,


@arctic6: chyba zbyt nieskomplikowanie myślisz. Ktoś, kto chce przestrzegania litery traktatów i nie nadużywania swojej pozycji przez UE, jawi ci się jako obrońca pisu - a to nie jest jednoznaczne. To, że wykazuje się podwójne standardy urzędników Unii, że pokazuje się, że nie tylko polski TK ma wątpliwości co do orzecznictwa TSUE w tym zakresie, nie oznacza automatycznie popierania pisu...
  • Odpowiedz
@#!$%@?:
A gdzieżby pozbyli się taniej siły roboczej i rynku zbytu? Polska jest jednym z ważniejszych partnerów handlowych Niemiec, pierwszym z byłego Bloku Wschodniego.
Jakby się Niemcom nie opłacała się obecność Polski w UE to by w niej nie była.
  • Odpowiedz