Wpis z mikrobloga

Ale to chore. Przecież z tego katolibanu to trzeba jak najszybciej spie*dalać xD
Są trzy miejsca na świecie gdzie mężczyźni mają jedno i to samo zdanie o współczesnych kobietach.
Są to Indie, muzułmański Bliski Wschód oraz Katolicka Polska.
Te trzy regiony łączy przekonanie o niebywałym wręcz "zepsuciu i rozwiązłości dzisiejszych kobiet", niezmiernej cnotliwości tamtejszych mężczyzn oraz wiara w ogólnoświatowy spisek
mający na celu walkę z tym co normalne.
A sam Kościół pogrzebał wartości wychowawcze wobec dzieci w masowych grobach w Kanadzie i w szambach w Irlandii.
#polityka #polska #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Pobierz
źródło: comment_16263490581UeUKEfr3C9vOrhH5FaZn9.jpg
  • 11
@Filippa akurat w wielu miejscach w Indiach, gdzie są wykształceni ludzie, podejście jest lepsze.
W korpo w IT jest znacznie większy procent babek niż u nas. W Polsce nadal ludzie robią duże oczy jeśli powiem czym się zajmuję.
Niektóre uwagi, które u nas są normą tam nie przechodzą. Podobnie zaczepianie na ulicy.
To u nas jest zacofanie :|
@Filippa: A mi się to tam podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc na to co robi Czarnek/Skrzydlewski/Głódź/Jędraszewski to oni będą dosłownie bohaterami w niedalekiej przyszłości. Nikt tak nie przyspiesza procesu laicyzacji jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W korpo w IT jest znacznie większy procent babek niż u nas


@andziamitsu: Może to wina tego, że u nich kobiety się bardziej tym interesują
@SirSherwood ale przecież jasno zaznaczyłam, że mowię o części kraju, która jest wykształcona. Czytasz?
Mówisz na podstawie własnych doświadczeń czy tego, co znasz z neta?
Ja nie mówię o zapchlonych wsiach, gdzie żyją analfabeci czy o slumsach. Tam jest tragiczna patola.
I tak, wiele dziewczyn jest skrobanych, ale to się bardzo zmienia.
Ogólnie progres u ludzi z dużych korpo jest ogromny i ich podejście bardzo ewoluuje. Nieraz jest lepsze niż to, co
ale przecież jasno zaznaczyłam, że mowię o części kraju, która jest wykształcona. Czytasz?

Podobnie zaczepianie na ulicy.

To u nas jest zacofanie :|


@andziamitsu: Akurat w wielu miejscach w Polsce, gdzie są wykształceni ludzie, podejście jest lepsze. Itd itd.
Tak czytam, ale po co to wtrącasz to ja nie mam pojęcia. Bo ja to samo o Polsce moge zrobić.
Poza tym czepiam się bardziej tych dwóch ostatnich zdań.

Nieraz jest lepsze
@Filippa: Współczuję młodzieży - ale tylko trochę.
Będzie to zimny prysznic dla wszystkich, którzy mogliby kiedykolwiek skierować się w stronę wiary. Najkrótsza droga do laicyzacji Polski wiedzie m.in. przez szkołę. Po kilku latach tępej indoktrynacji ludzie będą mieli rozpoznane bojem, jak naprawdę wygląda "ich" wiara. Religie w szkole skutecznie wyleczyły mnie i moich rówieśników z jakiejkolwiek wiary (a chodziłem do szkoły w czasach absolutnej nawały janopawłyzmu).

Nikt nie liczy przecież, że
Nikt nie liczy przecież, że przybędzie od tego katolików, nie wiem, czemu ministerstwo się na to decyduje.

Znaczy wiem, to są talibowie i ludzie umysłowości zrodzonej z KULu, Akademii Teologii Katolickiej i pochodnych.


@SzalonyOgorek: Bo to ma przynieść tylko skutki krótkofalowe, czytaj odebranie religijnego elektoratu Solidarnej Polsce.