Wpis z mikrobloga

graliśmy sparing.


@p0lybius: Szczerze denerwuje mnie to mówienie, że tylko sparing. To po #!$%@? gramy sparingi? Równie dobrze mogą między sobą grać podczas treningów..

Wkurza mnie to podejście jakie wielu tutaj prezentuje .Deprecjonuje się fakt, iż przegrywanie sparingów może wpływać źle na mental, przez co będzie o wiele gorsze wejście w ligę..
@MultiSamuelson: To popatrz na rok 2013. Mieliśmy wtedy świetną jesień po której zajęliśmy bodajże 3 miejsce (?). W sparingach przed sezonem potrafiliśmy dostać w tyłek od limanovii xd
W 2017 roku Zagłębie Sosnowiec zlało nas 4-1.

Nie podoba mi się, że przegraliśmy z Resovią grając przez długi czas w miarę "pierwszym składem", ale już nieraz dawaliśmy ciała z ogórkami w sparingach, a potem w lidze jakoś to wyglądało.
źródło: comment_16263843238Q9L2o3EdNDmEg6RLVjwoR.jpg
@4lord: Trochę nietrafiony przykład:

http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing9929.html

Grala w tym sparingu na prawdę głęboka rezerwa oraz kilku testowanych.

Nadal nie widzę powodów do optymizmu po sparingach. Zero schematów, akcje przypadkowe, gra obronna nie istnieje. Niemal dokładnie tak samo jak w poprzednich latach.

Odnośnie nowych zawodników to pieśni o zgraniu i ocenie po czasie jak długo będą granę? Serio trzeba pół roku aby móc ocenić czy jakiś piłkarz jest słaby czy nie? Nie muszę