Wpis z mikrobloga

#morze #wakacje #januszebiznesu #gdansk #trojmiasto i #boldupy #podrozujzwykopem

Ja pier**** wymyśliłem sobie że narzeczoną i moją mamę zabiorę nad Polskie morze, googluje i bookinguje już od kilku dni, mózg wychodzi z czaszki. 3 noce w jakimś minimum "hotelu" z lat 90 to kwota rzędu 1500zł. #!$%@?... za tyle to ja na miesiąc wynajem blizniaka mam opłacony. Wiem że googlować taki temat powinienem z pół roku wcześniej ale przez kwarantanny z poza schengen posypał mi się główny plan. ()()
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pek0s: No taaak, na plażach w Makarskiej, Słonecznym Brzegu, czy plażach Hiszpanii nie ma tłumów, coś mi się wydaje, że w dupie byłeś i gówno widziałeś.
  • Odpowiedz
@TrollingMasterNinja: wiedz tylko że korki są co raz częstszym zjawiskiem w każdym miejscu. Tygodniowo robię jakieś 2.7k po kraju i jedynie bardzo bardzo wschodnia część kraju jest od nich wolna. Na pocieszenie powiem Ci że jakaś firma rok rocznie robi ranking zakorkowań i nie przypominam sobie by Kraków był w topce
  • Odpowiedz
@mlody025: Standard latem w trojmiescie. Jak jesteś mobilny to poszukaj po okolicznych wioskach i będzie dużo taniej- Pruszcz ma dobre połączenie kolejką.
  • Odpowiedz
@mlody025: wydaje mi się że Kraków właśnie jest jednym z bardziej zakorkowanych ale nie bede się wyklucal, na pewno miasta się coraz bardziej korkują dlatego mówię, dobrze że ta praca zdalna weszła to się człowiek trochę od tego odzwyczail ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz