Wpis z mikrobloga

@stormkiss: a) ludzie którzy mieszkają w szeregówkach pod Wrocławiem i pracują we Wrocławiu generują ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b) MPK Wrocław tutaj nic nie ma do gadania, bo nigdy nie był ofertą dla kogoś kto mieszkał na granicy Wrocławia;
c) Sutryk zaorał kolejkę miejską (której w sumie nigdy nie było);
d) W cywilizowanych krajach zachodu transport do centrum aglomeracji jest realizowany przez kolej
@Darth_Gohan

@Bratkello blagam cię XD Owszem na części tras pojedziesz. Tak samo na kilku jest lepszy dojazd niż autem. Natomiast generalnie w tyn mieście masz takie odległości że zaczyna to być bezsens. Dojeżdżasz spocony jak świnia.


Nie przesadzajmy, godzinę temu zrobiłem 5,7km w 39 minut że średnią 7km/h to tępo szybkiego marszu. Na rowerze jadąc 14km/h nawet bym się nie spocił. Gdyby nie fakt, że jechałem na awarię i musiałem mieć w
@Viking- nie mówię, że rowerem się nie da w ogole po tym mieście.
Mówię, że często jest po prostu ciężko. Zmienisz robote albo coś i już nie dasz rady ładnie dojechać rowerem.

Natomiast byłoby lepiej jakbh te drogi były lepsze to na pewno
@stormkiss: kumpel wybrał Wrocław jako idealne miasto do robienia projektu ze sterowania i zarządzania w systemach transportowych. Zaraz osiwieję od tego gówna, bo nie ma tam żadnej spójności i planów na przyszłość.
Transport jest zbędnie faworyzowany, generując korki. Do tego sygnalizacja świetlna jest #!$%@? i stoisz na każdych światłach, więc korki generują się same.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stormkiss: widzę że przechodźcie to co Jacek w Krakowie #!$%@? 3 lata temu. Wszędzie remonty i miasto stoi,ale spokojnie poczekaj. Teraz mamy wszędzie nowe rozwiązania, są DDR, lepsze trasy dla samochodów i bezoieczniejesze przejścia dla pieszych. Nie, problemu korków nie rozwiązano
@stormkiss: jeśli CIę to pocieszy, to w Poznaniu jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaśkowiak jest tak pro-środowisko, że #!$%@?ł wszystko co sie da na raz - drogi, chodniki, torowiska tramwajowe, Rondo #!$%@? Rataje.

Jednoczesnie autem jeździć się nie opłaca (najdroższe parkingi w Polsce, korki, że ja #!$%@?, wszędzie ścieżki rowerowe).

Ale #!$%@?, NextBike już nie ma darmowych 30 minut za jazdę rowerem (teraz za samo
Natomiast generalnie w tyn mieście masz takie odległości że zaczyna to być bezsens. Dojeżdżasz spocony jak świnia.


@Darth_Gohan: Lol. Chyba najbardziej zbite miasto w Polsce. W 40 minut dojeżdżam praktycznie wszędzie, a rano jest na tyle chłodno, że nawet kropli potu nie ma. Jakby infrastruktura rowerowa była lepsza to nie byłoby lepszego środka transportu, ale #!$%@? tego też nie ma. Urwane DDR, nagle kocie łby w centrum, których nie da się
@Ogau Najbardziej zbite? Najs. Wrocław jest jednym z najbardziej rozbitych miast w Polsce.
Polecam np przejechać się z Leśnicy na Zakrzów.

Wrocław pod względem powierzchni jest wyżej niż pod względem ilości mieszkańców.

No na pewno dzsiaij jest na tyle chłodno że bez kropli potu dojedziesz do roboty.