Wpis z mikrobloga

Gorzej, że czasem jest w drugą stronę, pamiętam jak byłem na stażu i babka w biurze ustawiała klimę na 16 stopni( _) a na dworze było z 36.


@Herbert1:

areczek nie moze sobie ustawic klimy na 18 jak na zewnątrz jest 30, smuteczek :(((


@kfiatek_na_parapecie:
Koledzy, co ma temperatura na zewnątrz do temperatury w biurze?
Producenci klimy podają tą magiczną granice 10 stopni, która jest kompletną bzdurą,
ci co ustawiają klimę na 16-17 to jacyś psychopaci


Polecam PKP. Na dworze żar leje się z nieba, wchodzisz do nowiutkiego pociągu PESA Dart, a w środku klima ustawiona na 15 stopni i #!$%@? ci z góry prosto w szyje. Ja byłem przygotowany, bo już nie raz jeździłem tym przybytkiem, zakładam sobie bluzę, która miałem w plecaku, kaptur na głowę, słuchawki i patrze na stare baby, co się próbują rękami owijać żeby
Każdy sobie ustawia taką temperaturę jaką lubi. Nadmierne odczuwanie chłodu zwiastuje nieprawidłowości w organizmie (zła dieta, ustawiczne przegrzewanie organizmu, niewyspanie, osłabienie, problemy hormonalne, zbyt niskie ciśnienie krwi, siedzący tryb życia itp).


@brass: no wlasnie, niech kazdy ustawia jak lubi, a nie, ze ktos ma przez idiotow katar i chrype w lecie
@brass:

Nadmierne odczuwanie chłodu zwiastuje nieprawidłowości w organizmie (zła dieta, ustawiczne przegrzewanie organizmu, niewyspanie, osłabienie, problemy hormonalne, zbyt niskie ciśnienie krwi, siedzący tryb życia itp).


Siedzący tryb życia mówisz? No tak, to wcale nie zagraża osobie pracującej w biurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym czy jeśli ktoś ma problemy hormonalne lub zbyt niskie ciśnienie krwi to znaczy że ma przyjąć swój los i #!$%@?, bo jego
Poza tym czy jeśli ktoś ma problemy hormonalne lub zbyt niskie ciśnienie krwi to znaczy że ma przyjąć swój los i #!$%@?, bo jego środowisko pracy nie akceptuje tego że ktoś może być chory i źle funkcjonować przy włączonej cały czas klimie?


@MaddieBaddie:
Osoba, której zimno może się ciepło ubrać. Osoba, której gorąco bardziej już się nie rozbierze.