Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
najgorsze że nikomu nie przeszkadzały, ciągle na podwórku/domu pod opieką babci dziadka

@kamilbrawo2: tobie nie przeszkadzały ale może np. pies ujadał w środku nocy do księżyca i kogoś budził. Miałem podobnie z psami sąsiada, non stop szczekanie, dzień noc, pobudki o 5 rano i zamykania okien żeby dospać noc. Też już miałem głupie pomysły ale poszedłem pogadać z właścicielem psów i chyba jednego wywiózł a drugi przez to się uspokoił i
  • Odpowiedz
@kamilbrawo2: #!$%@? bywały akcje, że ktoś bez powodu podrzucał kawałki kiełbas z gwoździami czy tam szpilkami wewnątrz, a wykopki jak zawsze się zesrały, bo jak to tak mieć podejrzenia, że ktoś mógł otruć. Przecież ludzie nie robią złych rzeczy bez powodu, wiadomo.
  • Odpowiedz
@Shishu powiem Ci tak. Kobiety nie będą cie chciały tylko z tego powodu, że bronisz kotków w internecie, czy rozczulasz się nad gifami z kotami. Wręcz przeciwnie, od razu widać niskiego teścia, beciaka i ginekomastię. XD
  • Odpowiedz
  • 0
wtf, jeśli na szczury w piwnicy wykłada się trutkę, to dlaczego jeśli komuś po posesji łażą koty to już trutki wyłożyć nie może? Może te piwniczane szczurki to też czyjeś zwierzątka i na noc wracają do domów
  • Odpowiedz