Wpis z mikrobloga

Kobiety dzisiaj wolą korposzczura klepacza excelowego z 5000 zł brutto z możliwościami rozwoju i awansu, ładnie ubranego, pachnącego, jeżdżącego służbową skodą, ze słuchawką w uchu, niż ROBOLA śmierdziucha, z ruskim kiepem w ryju, żłopiącego okocimy i warki po robocie jako spawacz, czy inny glazurnik, gdzie za te 300 h w miesiącu zarobi nawet 7000 zł na łapę.
Na tinderze powinien być jakiś filtr dla pracowników fizycznych, ale i tak pewnie jak się laska dowie, że facet pracuje jako ROBOL to z marszu usuwa parę. Nie dziwię się. Tak ma być.

#produkcja #pracbaza #zalesie #korposwiat #januszalfa #tinder #badoo #przegryw #blackpill
o.....s - Kobiety dzisiaj wolą korposzczura klepacza excelowego z 5000 zł brutto z mo...

źródło: comment_16262407096BCSwh0bjEakIuln0hmFXM.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
To chyba nic dziwnego, że preferujemy pracowników umysłowych niż fizycznych. Z reguły są lepiej wykształceni, specjalizują się w dziedzinie, którą lubią, są bardziej zmotywowani do pięcia się w hierarchii. Daleka jestem od stwierdzenia, że fizyczni to brudne i tępe prostaki, ale jednak lubię faceta z jakimiś swoimi raportami, w koszuli i o zdrowym ciele.

Praca fizyczna to naturalny etap chociażby przed studiami i doświadczeniem, kiedy chce się dorobić na pierwsze auto czy
  • Odpowiedz
@omajgydnes: nie wiem o co chodzi. To w końcu tylko na kasę lecimy czy nie, bo już nie wiem xD


@dziecielinapala: Wydaje mi się że dokładniejsze jest, że na pozycje socjal-ekonomiczną.
Praca fizyczna ma niski prestiż w społeczeństwie, stąd słabe zainteresowanie mimo dużych zarobków.
  • Odpowiedz