Wpis z mikrobloga

Ex dziewczyna zaprasza mnie do siebie na nockę (+ mam z nia kontakt wskazujacy na to ze sentymentalnie swędzi ją).
Nic w tym dziwnego gdyby nie to ze ma męża od kilku lat który aktualnie jest na męskim wyjezdzie.
Gdybym miał ocenic jej zycie tak obiektywnie to normalne dziewcze, bez przeszłosci #!$%@?, praca- szkoła, dążenie do długotrwałej relacji.

Ostatnio w rozmowie opowiadała mi jak zauwaza z każdym rokiem ze kobiety są bardzo przedmiotowe i mają ciąg na kasę i status faceta+ nie mają skrupułów być #!$%@? xDDDDDDDDDDDDDD
A co z nią? No w tym wypadku to nie bycie puszczalską a poprostu sentyment do mnie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mechanizm wypierania u kobiet spotyka mnie nie pierwszy raz także uwazajcie na siebie Mirki. Wyparcie i racjonalizowanie swojego gadziego instynktu to cechy, które są typowe dla kobiet bo brak w nich logiki.
  • 23
  • Odpowiedz
@Hissis: Mam inną teorię bo mam podobną sytuację - Znudzona mężatka. Dorwanie obcego faceta to ryzyko i niewiadoma a ty jesteś sprawdzony. Trochę emocji dziewczę potrzebuje
  • Odpowiedz
bo faceci tak nie robią xDddd


@little_muffin: Bo nie robią. Nie znam żadnego faceta który by sobie racjonalizował zdradę. Raczej doskonale zdaje sobie sprawę z tego co robić, tak prawie odwrotnie dla kobiet, które zawsze znajdą sobie wytłumaczenie przed samą sobą.
  • Odpowiedz
@Hissis: Mistrzostwo szanuje mocno :)

Mój dobry kumpel przyznał mi się niedawno, że spotykał się z jego byłą ex z podstawówki. Dawne czasy, jednak on obecnie wolny, a ona z mężem i chyba dwójką dzieci. Mówił mi, że ona taka samotna, nieszczęśliwa, przytulała się do niego. Wiem, że do niczego więcej nie doszło bo tak też mi powiedział. Nie chciał pisać do jej męża, ja bym nie odpuścił. Masz partnera to
  • Odpowiedz
@Hissis: to jest bardziej brak samokrytycyzmu. Że ma motyw ku czemuś i nie poddaje tego krytycznemu myśleniu, bo przez całe życie jakoś się jej udawało je przeżyć bez ponoszenia odpowiedzialności za siebie.

Dlatego też jak ma się córkę to ważne by tej odpowiedzialności ją nauczyć. Partnerkę też wsm można jeszcze na prostować po rozmowach które wywołają u niej wstyd. Alexander Grace z youtube twierdzi że wstyd przed mężczyznami i obrzydzenie od
  • Odpowiedz