Wpis z mikrobloga

Ex dziewczyna zaprasza mnie do siebie na nockę (+ mam z nia kontakt wskazujacy na to ze sentymentalnie swędzi ją).
Nic w tym dziwnego gdyby nie to ze ma męża od kilku lat który aktualnie jest na męskim wyjezdzie.
Gdybym miał ocenic jej zycie tak obiektywnie to normalne dziewcze, bez przeszłosci #!$%@?, praca- szkoła, dążenie do długotrwałej relacji.

Ostatnio w rozmowie opowiadała mi jak zauwaza z każdym rokiem ze kobiety są bardzo przedmiotowe i mają ciąg na kasę i status faceta+ nie mają skrupułów być #!$%@? xDDDDDDDDDDDDDD
A co z nią? No w tym wypadku to nie bycie puszczalską a poprostu sentyment do mnie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mechanizm wypierania u kobiet spotyka mnie nie pierwszy raz także uwazajcie na siebie Mirki. Wyparcie i racjonalizowanie swojego gadziego instynktu to cechy, które są typowe dla kobiet bo brak w nich logiki.
  • 23
@little_muffin: tylko ze taki facet przyzna wprost „zdradzam żonę bo nie pociąga mnie fizycznie” w analogicznej sytuacji kobieta będzie mataczyć ze to nie zdrada tylko przygoda a tak w ogóle to facet ja pierwszy zdradził tyjąc i ze miała takie prawo i w ogóle to ona jest tutaj ofiara i inne racjonalizowanie zdrady aby sama przed sobą nie wyszła na puszczalska dziwkę. Facet raczej jest w stanie stwierdzić sam przed sobą