Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie ma to jak zasnąć po południu gdy w nocy się spało 6h, rano jebło się 200mg kofeiny w tabletce, nastepnie koło 10 w pracy energetyka, który ma 160 mg i następnie o 14:30 kolejnego energetyka, który też ma 160

Albo moje ciało jest jakieś #!$%@? albo nie wiem. Niektórzy po takiej dawce by nie zasnęli w nocy a ja nic nie czuję. Co jest #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najlepsze, że nie jestem ulańcem, żeby mi się ta kofeina rozchodziła po ciele i dawała mierny efekt, ważę 70 przy 180 wzrostu

Czy mi może dolegać jakaś choroba czy to normalne?

#kofeina #zalesie #zdrowie #lekarz
  • 5
Nikt Ci nie powiedział że energetyki mają tyle cukru że sam jego skok w organizmie powoduje ospałość ? Tą kofeinę w nich można sobie wiadomo gdzie wsadzić.


@Anty_Chryst: długo pijesz energetyki i nawykłeś. Ja w czasie studiów potrafiłam golnąć litr (nie polecam!) i zasnąć w ciągu pół godziny-godziny. Jak je odstawisz, to i tolerka się z czasem zmniejszy. Plus zadbasz o serce ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlatEric: próbowałem odstawić ale obawiam się, że jestem uzależniony. Jak się nie napiję energetyka to potem łażę taki przybity. Wystarczą dwa łyki i od razu humor się poprawia
próbowałem odstawić ale obawiam się, że jestem uzależniony. Jak się nie napiję energetyka to potem łażę taki przybity. Wystarczą dwa łyki i od razu humor się poprawia


@Anty_Chryst: Nie brzmi to dobrze :( Wiesz, miałam podobnie, ale konsekwentne trzymanie się z daleka od energetyków mi pomogło. Przypuszczam, że to jak z papierosami...