Wpis z mikrobloga

Przestrzegam każdego kto ma #depresja lub inną chorobę psychiczną, że jak zacznie brać olanzapinę to z tego gówna nie da się później zejść. Czuję się jak je*any narkoman. Nie polecam.
#olanzapina
  • 21
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: to jest neuroleptyk na omamy i schizofrenie teoretycznie. Ja to dostałem na próbę na mocne stany lękowe i działało i się człowiek cieszył. No i tak minęło z rok czasu i próbuję z tego zejść, ale jest dramatycznie...
  • Odpowiedz
@lvface: na mnie to działa jak #!$%@?. Pewnie się złapiesz za głowę ale aktualnie biorę 1/8 tabletki 5mg - kupiłem sobie urządzenie do dzielenia tabletek. I po tej 1/8 śpię jak kamień 10h dziennie i mi trochę lęki zmniejsza. Maks ile brałem to było pół tabletki 5mg i ciągle miałem gastrofazę nie do wytrzymania, więc zacząłem zmniejszać i się okazało, że przy małej ilość nadal mam efekt anty lękowy, ale
  • Odpowiedz
@lvface: ej, bo pierwszy raz rozmawiam z kimś kto ma schizofrenie, weź mi jakoś tak krótko opisz jak to jest, bo mnie to bardzo ciekawi :O a tak swoją drogą to oczywiście współczuję
  • Odpowiedz
@lvface: kurde, to brzmi jak jakaś kompletna abstrakcja... słabo mirku. Chociaż jak schodzisz z olanzapiny to może już Ci się poprawia?
  • Odpowiedz