Wpis z mikrobloga

@mugenDeath: Nie wiem która firma dostarcza takiego neta ale zdecydowanie odradzam wybór Vectry. Dopóki działa jest ok ale w razie awarii mają klienta kompletnie w dupie. Technik się nie pojawia albo zamyka zlecenie bo "nie zastano lokatora" podczas gdy cały dzień ustawiam sobie pod jego wizytę i czekam jak debil w mieszkaniu. Reklamacje przerzucane są pomiędzy osobami chyba licząc na to, że klient się w końcu znudzi i odpuści. Ciągle kłamią
@RoseyRosey: Czekam wlasnie na info od handlowca, bo mysle nad symetrykiem 1:1 lub 2:2, jeszcze musze sprawdzic w INEA ceny i czy są w mojej lokalizacji i będe miał porównanie kto chce wiecej monet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczesniej wlasnie mialem orange 2 lata i swiatlo dziala miodzio, awarii w roku moze lacznie z 1h i to w nocy wiec
@e_mati: Zgubiło mi się powiadomienie xD Nie o ile nie masz portfela bez dna, ale jak zadzwonisz do orange na infolinię b2b to przełączą Cię do handlowca i przez niego możesz zamówić w opcji B2B np 2x 1Gbps/300Mbps i zrobią bridge na ich urządzeniu a na wyjściu masz już 2Gbps/600Mbps. Zwykła cena b2b 2x a nie jakieś ugubugu, symetryki są 5x droższe na start.
@e_mati: Wstępnie tak ale się okazało, że mogę mieć tylko opcję koncentryka, dwóch techników sprawdzało budynek i światłowód jest tylko na poziomie lokali usługowych a wyżej nie ma opcji pociągnięcia kabli (xD) i i nie można tego zrobić bez zgody współdzielni. Próbowałem poruszyć temat ale były tutaj jakieś szwindle robione więc się poddałem bo administrator niezbyt chciał współpracować.