Wpis z mikrobloga

Prawdziwa depresja u normalnego człowieka:
- stany lękowe
- napady paniki
- brak sił do wstania z łóżka
- fobia społeczna
- zaburzone poczucie własnej wartości
- poczucie pustki, beznadziei, brak motywacji do robienia czegokolwiek
- konieczność normalnego funkcjonowania mimo tego (kobieta, praca, dzieci, kredyt, treningi)
- leczenie farmakologią, regularne wizyty u psychiatry + psychoterapia

Depresja wg/u wykopka:
- nudzi mi się i siedzę cały dzień przed kompem
- nie mam dziewczyny
- depresje zdiagnozowałem sobie sam, nigdy nie byłem u psychiatry

wychodki :D, tfu na was

#depresja #psychiatria #ssri
  • 37
@kamilek98PL: No właśnie ja się wyśmiewam z idiotów, którzy sami się diagnozują, a nigdy nie byli u psychiatry.
Jeden debil tu nawet stwierdził, że PSYCHOTERAPIE prowadzi osoba, która ukończyła studia na kierunku PSYCHOLOGIA :D

Tacy kretyni nawet potrafią się tu wymądrzać.
Wyobraźcie sobie, że są tu IMBECYLE podważający skuteczność PSYCHOTERAPII, której działanie kliniczne jest potwierdzone latami badań, jest głównym orężem obok farmakologii w walce z chorobami psychicznymi jak depresja i jest zapisywana przez LEKARZY PSYCHIATRÓW.

Bo IM SIĘ WYDAJE, że to nie działa. NA CHŁOPSKI ROZUM KUR** xD

Jak widzę takie posty to smarkam ze śmiechu. Naukowcy #!$%@?ący w magazynach i fabrykach smrodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@omajgydnes: no żeby prowadzić terapie tak cbt czy coś w tym stylu to chyba nie trzeba trzeba tytułu doktora i psychiatry? Dlatego ludzie gadają że Julki po kilku latach imprezowania na studiach gadają przegrywom jak mają żyć.

Ja sam depresję mam od lat już, miałem kilka okresów psychoterapii i leków, nic na dłuższy okres nie pomogło.
@kamilek98PL: Trzeba ukończyć 4letnie studium psychoterapii w Szkole psychoterapii, które jest bardzo ciężkie i nietanie.
Studia "psychologia" mają #!$%@? z tym wspólnego. To tak dla twojej informacji. Dziwię się, że korzystałeś z terapii, a nie znasz takich podstaw. Jak ja się kierowałem na terapię to prześwietliłem temat we wszystkie strony.
O dziwo mimo, że w większości są tutaj młodzi ludzie pełno kretynów nadal myśli, że PSYCHOTERAPEUCI to ludzie, którzy ukończyli tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@omajgydnes: no czyli tak jak mówiłem, nie trzeba żadnego doktora mieć, czyli studia w #!$%@?. #!$%@? argument z tym że nie zrobiłem sobie prześwietlenia xD na #!$%@? mam to wiedzieć? xD mam problem to idę do "specjalisty" po to on jest, idąc tym tokiem myślenia na #!$%@? w ogóle iść samemu można terapie zrobić, dużo jest materiałów w sieci
@kamilek98PL: 1) zrobić research choćby po to żeby zweryfikować mity, które narosły wobec psychoterapii i są ciągle powtarzane tak jak większość kretynizmów przez nieuków w internecie
2) Co z tego, że jest dużo materiałów jak nie masz wiedzy, żeby ocenić, że coś jest #!$%@? warte, albo COŚ warte? Nie masz o tym pojęcia. Poza tym po to jest pcyhoterapia żeby ci wbić pewne rzeczy do łba, elastycznie dopasowywać pod Ciebie pewne
@omajgydnes o ale ty jesteś, ku#wa, depresję masz taką że lekami przegryzasz wódkę, że byś tylko w łóżku leżał, taka masz depresję że łeb dupę i cycki urywa, tak bardzo masz niskie poczucie własnej wartości. Te pi#zdy, które tylko urywaja kontakt z otoczeniem bo im ktoś umarł to jest ch#j a nie depresja, je#ac im starego i trzeba pluć im na czapki hatfu. Ale ty to jesteś, jesteś kiiiiimś!! Kwiiik kwiik