Wpis z mikrobloga

Albert @albertm słuchaj pytanie jest, czy osoby które przekazały kwoty na działkę w Kambo poprzez portal zrzutka.pl przesłały ci pełnomocnictwa do zakupu działki w ich imieniu?

No bo jak nie masz TYCH SPRAW ogarniętych to słabo to wygląda nie?

Adam @RaportzPanstwaSrodka co ty myślisz o tej nieprzyjemniej sytuacji która muszę przyznać jest rozwojowa?

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 35
@RaportzPanstwaSrodka: może i dno, ale czego się spodziewałeś, kręcąc taki "kontent", że nagle dżentelmeńskie pytania zaczną padać? Trzeba było trzymać poziom z Chin to by było inaczej. Tyle, że wyświetlenia by się wtedy nie zgadzały. Zresztą, dorosły jesteś, wiesz co robisz, do tego lepszy cwaniak z Ciebie szołbiznesowy, więc myślę, że ta Twoja drama tutaj też jest częścią teatrzyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RaportzPanstwaSrodka:

Ja p!@#$% nie wstyd Wam konfidencić. Przecież pewnego dnia spod nicków wypłyną prawdziwe dane gdzieś coś, jaki wstyd wśród rodziny i znajomych


Ale jak kto konfidenci, nie rozumiem? Co to za retoryka wgl? Przypomnij mi kto zadaję się z "Małpą"z Chin ja go nazywasz i tym grubszym od Win. Przecież to są mundurowi. Ja nic nie mam do takich ludzi, ale jak można być takim hipokrytą?
Udajesz jakiegoś sztywnego kolesia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@RaportzPanstwaSrodka: Wstyd to jest za ciebie. Jak mogłeś takie rzeczy w pociągu gadać? A teraz co robisz? Wszystkich traktujesz podmiotowo, laski jak szmaty, jesteś butny i chamski. Jesteś zwykłym leserem, cwaniakiem i hipokrytą. Szkoda słów na ciebie. Ja się przyjrzę tej zbiórce na ziemię, wyłożę hajs i prawnik zbada tą sprawę, trzeba ciebie i Albercika trochę skrócić, bo za bardzo kozaczysz