Wpis z mikrobloga

Prawie przegapiłem, że dzisiaj mija równo rok odkąd ostatecznie straciłem wiarę w ten naród oraz przestałem traktować polską politykę na serio.

Cudowny był ten powiew nadziei, który trwał raptem parę tygodni. Cieplutko robiło się na serduszku na widok tych wszystkich billboardów i banerów na płotach z podobizną demokratycznego kandydata.

Niestety Polscy, egoistyczni kato-fundamentaliści zebrali się w aż 10 milionów osób, aby koszmar trwał dalej. Dziękujemy #4konserwy #4kuce #konfederacja i inni - to co się teraz dzieje to Wasza Polska.

Tywin_Lannister - Prawie przegapiłem, że dzisiaj mija równo rok odkąd ostatecznie str...

źródło: comment_1626120184eM0gsxXa4CLJXV04nw7yrB.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Wolf3D: xD brzmisz jak osiemdziesięcioletni kolega mojego dziadka z początkową demencją, który popiera PiS i od 6 lat mówi w stylu:

Jeszcze zobaczycie! Ziobro jeszcze ich pozamyka, dajcie im więcej czasu! Będziecie dziękować!
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Niestety, w chwili próby tacy jak @Wolf3D łapczywie otworzyli gębę i przyjęli pisowską knagę po same kule w imię obrony oblężonej twierdzy przed swoimi własnymi urojeniami. A szkoda, bo Trzaskowski chętnie sypałby piasek w tryby pisowskiej machiny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Realnie pewnie było w okolicach 50/50

Tego nie wiemy, badania pokazują inaczej. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

się zestresowali, że w ogóle rozmawiają z kobietą.

Czyżbyś posunął się o argumentum ad incelum, który jest niskich lotów?
  • Odpowiedz
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Neguj sobie ile to wlezie, ale dosłownie można poszukać po korwinistach z wykopu jak rok temu jechali po Trzaskowskim. ¯\_(ツ)_/¯ Zresztą @MightyGoldberg wrzucił ci dane. 40% to jest sporo wyborców.

@MightyGoldberg: Wiesz ile wyborców brakło Trzaskowskiemu? Około 400 tys. Ile zagłosowało na Bosaka? Ponad milion. Matematyke zostawiam tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale masz racje, nie powinienem zwalać tego na wszystkich wyborców
  • Odpowiedz
@SirSherwood: Zgadzam się, nie zamierzam ślepo bronić wyborców konfy i samej konfy, ponieważ tak samo odczuwam niechęć do nich jak do PiSu, choć musze przyznać, że do PiSu bardziej, bo bardziej szkodliwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale, trzeba czasem, a nawet zawsze uwalniać się ze ślepej nienawiści i spojrzeć obiektywnie na wszystko.
  • Odpowiedz