Wpis z mikrobloga

@Ignite: Pamiętam jak w Gimnazjum moja wychowawczyni zawsze wystawiała mi wzorowe zachowanie i mówiła, że to nie podlega żadnej dyskusji, że najkulturalniejszy chłopak w klasie xD

Na szczęście w Liceum poszedłem trochę po rozum do głowy i zmieniłem swoje nastawienie, ale na niewiele się to zdało w ostatecznym rozrachunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ignite: w najlepszym razie miałem zachowanie nieodpowiednie, bo byłem wyjątkowo pyskatym i bezczelnym gówniarzem. Przynajmniej raz w miesiącu rodziców wzywano na dywanik, ponieważ ich synek coś przeskrobał. Powiodło mi się w życiu, ale w porę ogarnąłem że bycie kulturalnym i miłym dla kluczowych ludzi przynosi więcej korzyści niż to co reprezentowałem sobą za młodu.
Swoje dzieci będę uczył żeby walczyły o przetrwanie w szkolnej dziczy, niezależnie od nagan czy innych kar,
@Ignite: Mam syna prawie 3 lata, który w stosunku do innych jest raczej ugodowy i zawstydzony. Troche mnie to martwiło, ale poszliśmy ostatnio na plac zabaw na którym wcześniej chłopiec nie pozwalał innym wchodzić na zjeżdzalnie i ten postanowił tym razem robić to samo xD Jest nadzieja.
Zawsze mówię dziecku - dziel się jeśli masz ochote sie dzielić, nigdy nie ustępuj innym tylko dla spokoju, najpierw pomyśl czego Ty chcesz, a