Wpis z mikrobloga

@Babcia_krzyzowa: @mixer4all: Widziałem te rusztowania i za cholerę bym na nie, nie wszedł, Po za tym to konstrukcje tymczasowe, a nie zalane betonem. Trochę informacji

Niewłaściwe zastosowanie bambusowego zbrojenia grozi katastrofą budowlaną. Jednym z podstawowych zagrożeń jest podatność naturalnego materiału na działanie grzybów, bakterii, a nawet owadów. Biologiczny rozkład postępuje szczególnie szybko właśnie w krajach o gorącym i wilgotnym klimacie.
Też widziałem. To są ludzie poważni, z pomysłem i wiedzą.

My niestety oglądamy ludzi, którzy nie wiedzą co będą robić następnego dnia, a co dopiero prowadzić biznes.


@SpawaczPolimeru: Paradoks jest taki, że właśnie dlatego łysy ma tą oglądalność. Tak jak kiedyś Kiepscy albo serial sąsiedzi. To jest taki zabawny typ nieudacznika, któremu w życiu nie wyszło ale ego ma takie, że mógłby podzielić się nim z dziesięcioma innymi osobami i ten
To jest taki zabawny typ nieudacznika, któremu w życiu nie wyszło ale ego ma takie, że mógłby podzielić się nim z dziesięcioma innymi osobami i ten miks patusa z nieudacznikiem i człowiekiem przekonany o swojej racji, sukcesie itd. daje nam komedię do oglądania. Jeszcze zabawniejsze, że są widzowie, którzy wbrew faktom wierzą w jakiś sukces łysego, ze ma jakieś pieniądze i jest biznesmenem a to żenujący patusek utrzymujący się z youtube, patronite
@theLPD: Nieźle popłynąłeś. Nie wiem co ma na celu tak odklejony komentarz ale jest niedorzeczny na każdym poziomie jego rozpatrywania.

każdy wysryw komentujecie

Wszystkie moje komentarze dotyczące jego filmów to prawdopodobnie około 10, czyli nie każdy jego wysryw komentuję albo wydaje ci się, ze on popełnił około 10 gniotów.

wy tego nieudacznika oglądacie <...>. Kto tu jest w takim razie nieudacznikiem....

Fakt, ze jest pośmiewiskiem a nawet czasami obiektem pogardy nie