Wpis z mikrobloga

Mały gremlin jest już u mnie od kilku dni i nie spodziewałam się, że będzie aż taki wspaniały. Nazwałam go Loki. Naprawdę sprawia, że cały czas się uśmiecham, budzi mnie każdego ranka ssąc moje ucho i liżąc po twarzy, zasypia wtulony by być jak najbliżej mnie. Jest wpatrzony we mnie jak w obrazek, reaguje jak go wołam imieniem, w grupie ludzi idzie tylko do mnie. Nie ma lęku separacyjnego. Jest strasznym głodomorkiem, ale jestem wyszkolona na ten temat, i wiem, że nie utuczę go choćby niewiadomo jak żebrał o dokładkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pachnie jak pluszowy miś i jest zrobiony z filcu i waty cukrowej. Był ze słabego miotu, matka była chora i dlatego wygląda jakby miał kilka tygodni, a nie cztery miesiące i ma jeszcze dziecięcy puszek zamiast błyszczącej sierści, będzie wolniej się rozwijał i dorastał. Nie obraża się na mnie jak codziennie przemywam mu nosek lekami, bo ma na nim grzibola. Mogłabym naprawdę długo o nim pisać, jestem przeszczęśliwa, że się zdecydowałam na niego.
#koty #pokazkota
luciditygone - Mały gremlin jest już u mnie od kilku dni i nie spodziewałam się, że b...

źródło: comment_1626091614Ow0IPJrhqmytGaPqLk0Xuv.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@luciditygone: z jednej strony, to trochę szkoda kitku, że mama chora i on sam jest chorowitym maleństwem, ale z drugiej... Możesz dłużej cieszyć się tym, że jest malutkim dzieciaczkiem, bo te kitkowe zdecydowanie za szybko wyrastają :(
Wymiziaj go ode mnie ()
  • Odpowiedz
@luciditygone: ojej, jaki maluszek, biedaczek wygląda na młodszego od moich dwumiesięcznych kitków, proszę go pomiziać po brzusiu i ucałować nionio.
Moja Furia też ma puszek na ciałku, bo jest wybitnie krótkowłosa, taka trochę o włos od sfinksa xd reszta rodzeństwa ma normalne futerko (a ich mama miała puszystą półdługą sierść, prawdopodobny ojciec też jest dość puszysty).
  • Odpowiedz
@luciditygone: ojej, jaki maluszek, biedaczek wygląda na młodszego od moich dwumiesięcznych kitków, proszę go pomiziać po brzusiu i ucałować nionio.

Moja Furia też ma puszek na ciałku, bo jest wybitnie krótkowłosa, taka trochę o włos od sfinksa xd reszta rodzeństwa ma normalne futerko (a ich mama miała puszystą półdługą sierść, prawdopodobny ojciec też jest dość puszysty).

@rzep_psiego_ogona
  • Odpowiedz