Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Pituch Myślę, że sporo osób z chęcią posłucha o tym, że czasami trzeba wyciąć jedno stare drzewo żeby ułatwić ludziom życie a na jego miejsce posadzić 10 nowych :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szaman136 Ej a znasz jakieś bardziej legalne miejsce na ognisko w Lublinie? Najlepiej na prywatnym terenie ;) Mam dwa typy czyli Skansen ale tam to trzeba trochę odpowiedzialności i wiara nadleśnictwa nad Zalewem ale tam z kolei drogo xD
  • Odpowiedz
@Fako nad Bystrzycą za Kalinowszdzyzną może, mój koszleszka robił kiedyś tam rekonesans i mówił że widać że ludzie tam grillują/robią ogniska. Oczywiście to jestem miejscówka średnio legalna ale raczej nikt by problemu nie robił chyba xD

Ewentualnie można by spróbować grill na kwadracie polibudy ale pewnie ochrona by się przywaliła do spożywania alkoholu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ZenonZawodowiec Szczególnie, że to nadleśnictwo Świdnik xD
Przy 15 osobach to 30 zł a tyle to się oszczędzi na piwie ze sklepu zamiast z baru :) Talerzyki i kubeczki ogarniemy z solenizantką, prowiant we własnym zakresie, jak coś to będę mógł podrzucić do Biedronki do #przemcela po chlyb do kiełbasy, wódę, dziwki i lasery.
W grę wchodził Skansen ale jakby komuś się piroman włączył to byłoby ciężko to spłacić
  • Odpowiedz