Wpis z mikrobloga

I nie mówcie że dla kontentu Machaj to robi bo dziś na gniocie czyli już drugi dzień przeżywał to że Witek tam wczoraj w tym piekarniku rozlał jak wyciągał z piekarnika i gadał o tym czy to nie przez niego pizza się spaliła. Wątpię żeby to było dla kontentu i dla beki bo mówił to zupełnie poważnie.
Widać jaki to jest typ.
Czepił się tego jak rzep psiej d.py i przeżywa jak koń dożynki jakieś mało istotne rzeczy, ale przy tym robiąc komuś przykrość moim zdaniem.
Ja za takie gadanie to bym kazał usunąć gnioty ze mną, zresztą nawet nie pozwoliłbym się kamerować takiemu typowi i choćby Machaj twierdził że to dla żartu to mi by było przykro za takie teksty.
Podobnie było z Michałem z Nakupendy, potem niby to w żart obrócili wszystko.
#raportzpanstwasrodka
  • 10
@Bitszkopt: Ale piszę że dziś na gniocie też o tym wspominał w kontekście tego czy przez to im się pizza nie przypaliła bo dziś robili.
Gość zamiast wziąć to umyć, zetrzeć i tego nie przeżywać to ciągle o tym gada.
Wczoraj to może i było żartem ale skoro drugi dzień to przeżywa to chyba go to bardzo boli.
Do tego to Machaj go zaprzągł do wyjęcia tej wczorajszej pizzy zamiast samemu
@dizel81: nie oglądałem jeszcze dzisiejszego gniota ale mówię o tym, że skoro cały czas przeżywa to na pewno jest trochę prawdy w tym, że poza robieniem sensacji #!$%@?ł się za tamtą akcję, a mógł go po prostu nie prosić o wyciągnięcie kurczaków xD

@Nightcall81: Stresuje się miras bo do tubów trzeba mieć silną psyche a założę się, że odpala te filmy i czyta komentarze czy ludzie piszą o nim dobrze
@dizel81: Tego nie trzeba niczym myć, tylko rozgrzać piec do 500 stopni i jak się wypali to zdmuchnąć popiół. No, ale do tego trzeba wiedzieć jak obsługiwać własny piec ¯\_(ツ)_/¯