Wpis z mikrobloga

@Mores ja rozumiem że wykopki obecnie nie lubią Angoli, ale #!$%@?, miał się nie cieszyć z obrobionego karnego, który miał dać Włochom zwycięstwo? Ktoś tu ma gwóźdź wbity w mózg i nie jest to bramkarz z gifa
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: Są różne cieszyński. Można się cieszyć z obronionego karnego, ale czym innym jest początkowa reakcja Pickforda, z uniesioną ręką na znak zwycięstwa, a czym innym jest parodiowanie włoskiej gestykulacji z wykrzywioną twarzą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mores ja rozumiem że wykopki obecnie nie lubią Angoli, ale #!$%@?, miał się nie cieszyć z obrobionego karnego, który miał dać Włochom zwycięstwo? Ktoś tu ma gwóźdź wbity w mózg i nie jest to bramkarz z gifa


@HaczuPikczu: Pickford zagrał bardzo dobry mecz, obronił 2 karne. Jeżeli ktoś chce mu to odebrać bo się źle cieszył no to już z tym kimś jest coś nie tak. Jakoś nie widziałem wpisów o
  • Odpowiedz
@Mores: Z tą wykrzywioną twarzą bym nie przesadzał i doszukiwał się czegoś większego. Pickford po prostu tak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@moods: na początku pomyślałem, że jest to czepianie na siłę, ale faktycznie wygląda to na parodiowanie włoskiej gestykulacji. Gdyby Chiellini po faulu udawał goryla, albo w jakiś inny sposób parodiował to też by się znalazło sporo głosów krytykujących. Ale Chiellini tylko się uśmiechał, a sama sytuacja byłaby zabawna również gdyby to Mount na miejscu Saki... Chociaż może nie aż tak bardzo xd
  • Odpowiedz
  • 1
@TenTypZez: No właśnie niekoniecznie. Od kiedy to się macha pięścią z okrzykami radości przy luźnym nadgarstku? Już oglądając mecz na żywo zwróciłem na to uwagę, a potem w powtórkach tylko się upewniłem. Może pierwsze 2-3 machnięcia ma „normalne”. A potem? Klasyczny „pinecone hand” (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez: Jak dla mnie też. Naprężony biceps i nadgarstek idą naturalnie w pakiecie z zaciśniętą pięścią.
Rozluźnienie nadgarstka jest dość nietypowe.
Zauważ, że gest wymachiwania pięścią przeważnie robi się z łokcia, a nie z nadgarstka. Spróbuj sam zrobić taki gest.
  • Odpowiedz
@Mores: No tutaj mówię, żę inaczej to wyglądało w normalnym tempie. A jak robisz to bardzo energicznie, to nadgarstek może się wyginać, co dostrzeżesz dopiero w zwolnionym. Z resztą, może i było tak jak mówisz. Takie lekkie podś#!$%@? w sporcie to raczej norma, a z tego co wiem Włosi podchodzą do tych żartów z dużym dystansem, samemu też śmiejąc się z tych stereotypów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ktoś tu ma gwóźdź wbity w mózg i nie jest to bramkarz z gifa


@HaczuPikczu: A moze ten kto nie widzi bramkarza robiacego szopke z gestu 'me che cazzo' w kierunku sektora swoich kibicow?

No chyba ze to naturalna cieszynka rodem prosto z Evertonu i nie majaca nic wspolnego z bycia przypadkowym faworyzowanym gospodarzem finalu ME z akompaniamentem przekonanego o wlasnej wyzszosci lokalnego bydla gardzacego Wlochami?
  • Odpowiedz