Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że sędzia Sądu Najwyższego USA pisze do kogoś na twitterze "Kolejny bezczelny Polak, ban Polaku" xD tak ostatnio wypowiedziała się do komentującego szanowna Pani Sędzia TK Krystyna Pawłowicz, tylko wstawiając tam słowo Amerykanin. Amerykanie naprawdę nie muszą wiedzieć, że u nas TK jest prywatną zabawką, a nie poważną instytucją i mogą coś takiego odbierać na serio. Ja po PiSie niczego nie oczekuje, ale że też te 50, 60 letnie chłopy typu Morawiecki, Duda nie ogarną jej to już jest nie do pomyślenia, że coś takiego dopuszczają.
#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #patologiazewsi
  • 21
@tanczespiewamrecytuje: nie śledzę twittera, ale obstawiam że jacyś politycy platformy spamują w krytyce do zachowania p. Pawłowicz.
no i też jak ona pisze codziennie po ileś wpisów to ile można, nawet chcąc nie dasz rady się odnieść do wszystkiego.
kiedyś pamiętam p.Lubnauer krytykowała jej wpisy. nawet znalazłem https://wiadomosci.wp.pl/katarzyna-lubnauer-o-krystynie-pawlowicz-kompromituje-polske-wielki-szkodnik-6653336240125569v
@Nie_wiem_nic: no tak bo ona psuje stosunki z usa bardziej niz przyklepanie nord stream.
jak nie oglądałeś programu p. Jaruzelskiej z Bosakiem to sobie obejrzyj, przynajmniej fragment o polityce zagranicznej, gdzie Bosak ciekawie zauważa że udało się wytrenować publikę żeby oceniała politykę zagraniczną po słowach a nie po czynach.
@Nie_wiem_nic: czy ja wiem, praktyka pokazuje że często władza utrzymuje takich ujadaczy jako taki piorunochron.
coś jak postacie Niesiołowskiego czy Nitrasa. jak trzeba posłać awanturnika do boju to jak znalazł.
ogólnie się zgodzę, ale rozwiązanie złe podsuwasz bo rządzący nie mają żadnego wpływu na to co robi p.Pawłowicz, ani narzędzi żeby ją ukarać
@stan-tookie-1 no prawie się zgadzam, bo nie mają narzędzi, ale uważam że wpływ mają. Przecież ich wewnętrzna hierarchia jest ważniejsza niż jakieś tam stanowiska w kraju. Tylko pewnie jest tak jak mówisz że oni nie chcą.