Wpis z mikrobloga

Tak oglądałem tego top chefa i co prawda z tym ogórkiem pewnie Pan Siemanko d-----ł, ale team to sobie k---a dobrał:

Pannę Ąęąęąę i kuca-artyste-kucharza. Imo mógł mu z-----ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony jestem ciekaw kto wybiera jurorów do tego? I czym się kierują? #topchef #siemankowitamwmojejkuchni
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szalony_kefir: ja od 1 odcinka mam ochotę w------ć temu p------i w kaszkiecie, chyba tylko gesslerowa mnie bardziej w-----a od niego w tv

jurorów to chyba k---a z łapanki brali, tego "szefa" komisji jak wygooglowałem to wygląda jak j----y ćpun który s--------ł z monaru, a m----n nawet zdania po polsku sklecić nie potrafi, co to ma k---a być XDDD
  • Odpowiedz
@TripleSec: no też mnie w-----a niesamowicie :/

@crazy_drummero: murzynowi to chyba jeszcze nic nie smakowało. Może trzeba zrobić kotleta z komarów ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Dziki_wieprz: k---a głupie to

A tak w sumie, to przepisy Pana Siemanko(moim zdaniem) są spoko i są smaczne. A sam SMAK JEST K------O SUBIEKTYWNY. A typiara, że jest autorką książek kulinarnych? Co z tego? Ja też mogę
  • Odpowiedz
@TripleSec: jak znam życie to pewnie większość ich dań w--------ł bym ze smakiem, ale widząc typiarę która nie potrafi usmażyć omleta, a jest szefem kuchni... A co do Pana Siemanko. Nie chcę go usprawiedliwiać, ale trafił do kuchni po pannie ąęąęąę która zaczeła robić swoje danie, a co on k---a wróżka?
  • Odpowiedz