Wpis z mikrobloga

@Meybah: Uważam, że Roger jest najlepszym tenisistą w historii. Będę tak uważał nawet jak Djoko będzie miał 30 szlemów. Roger zaczął znacznie wcześniej, otarł się jeszcze o epokę Agassi/Sampras i nie da się ich tak bezpośrednio porównać.
  • Odpowiedz
@Meybah: Zgadza się ale te 6 lat różnicy między Rogerem i Djoko powoduje to, że ciężko ich do końca porównać. Ich kariery nałożyły się na siebie ale ich szczytowe formy nie, dlatego nie można ich obydwu do końca porównywać. Obydwaj są wielcy i razem z Rafą stworzyli złotą epokę w historii tenisa. Taka trójka już się na pewno nie powtórzy.
  • Odpowiedz
@Mr_Usurper: @JesusOfSuburbia: @Meybah: Federer jest jednym z najlepszych tenisistów w historii, to czy najlepszym jest dyskusją akademicką, jeden doceni spacyfikowanie swojego mega trudnego i utalentowanego pokolenia do jednej bramki gdzie oni pokończyli kariery 10 lat temu a on jeszcze jest w czołówce , drugi nabijanie rekordów na tzw generation useless przez cała druga dekadę XXI wieku. Ciężko tez porównywać obecny tenis z ludźmi pokroju Roda Lavera, czy nawet Samprasa
  • Odpowiedz
@Dzibson90: fedfan spotted. Proszę cię, pokolenie Federera to żenada, te finalki gdzie bil jakichś Bagdatisów to taka sama żenada jak final dzisiejszego Wimbledonu. Co do dzisiejszej generacji to wolę oglądać Thiema niż Roddicka.
  • Odpowiedz
@therichguy: Z fabsterow bliżej mi do nadala, jestem z grubsza neutralny, sledze Tour od wielu lat, ja bardziej prowadzę negatywną selekcję i mam listę grajków których nie lubię niż jakieś fanboystwo.

Nie patrz na same finały tylko na glebie szerokiego zaplecza czołówki które musisz odpalić żeby do finału dojść. Tym stwierdzeniem co by nie mówić skompromitowałeś się. Jeżeli dla ciebie ekipa ferrer, dimitrov, nishikori, cilic, goffin, wiecznie połamany delpo, tsonga, verdasco,
  • Odpowiedz
@Dzibson90: sprytnie pominąłeś Wawrinke i Murraya bo już inaczej pierwsza grupa by wygladala ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do drugiej grupy to tenisa oglądam na tyle długo by wiedzieć, że Safin miał dobre 2-3 lata (w których i tak często ginął i odpadał w pierwszych rundach) i gdy Roger zaczął wygrywać masowo to już go nie było i odpadał w drugich rundach, a Nalbadian to wiecznie nie
  • Odpowiedz
@therichguy: Murray był tu i tu i dla mnie to nie zaplecze tylko ścisła czołówka, wawrinka za bardzo chimeryczny on top 10 był tylko 4 lata to już paź berdych jest w tym względzie lepszy.

Szukaj dalej ;)

Zestawiaj jedna grupe z druga anie jak łatwo jednych i drugich klepali fabsterzy bo to wiemy, ustalasz którzy mieli trudniej w prime, i na razie nie ma poparcia twoich wyimaginowanych projekcji ;)
  • Odpowiedz
@Dzibson90: sorry ale to ty masz bardzo ale to bardzo stronniczą retorykę, nie ja.
Tak samo było jak dyskutowaliśmy o zamkniętym dachu, który pomógł Murrayowi w meczu z Janowiczem. Znowu wyskoczyłeś bo nie lubiłeś Janowicza i gadałeś, że halowe warunki mialyby pomóc Janowiczowi, a sam Federer stwierdził, że pod dachem na Wimbledonie się gra o wiele wolniej co oczywiście wspomoglo defensywnego zawodnika jakim był Murray i ukuło ofensywnego zawodnika z mocnym
  • Odpowiedz