Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ananasowy:

najlepiej kup sobie jakąś piankę do skóry wrażliwej żeby nie podrażniała, potem przemywany twarz płynem micelarnym i tonikiem

Najlepiej to mydło i wyrabianie piany pędzlem i po co ten płyn micelarny i tonik to nie mam pojęcia. Wystarczy woda po goleniu, żeby odkazić skórę i już.
  • Odpowiedz
@Radwiat: jak miałem 22 lata to ledwo wąsa mogłem zapuścić, teraz mam prawie 30 i pełny zarost. mój kuzyn podobna sytuacja, teraz w wieku 24-25 dopiero mu się zaczyna zagęszczać
  • Odpowiedz
@Radwiat: to zależy jakie składniki są najlepsze dla ciebie, ja np. unikam w składzie salicylanów i alkoholi, unikam też aloesu, a np. lubię maseczki i szampony z glinkami, co kto woli i co na kogo lepiej działa, więc co ci powiem? próbuj!
  • Odpowiedz
@Radwiat: widzę, że u ciebie nic do makijażu na półce nie ma, ale ok
do golenia kupuję różne pianki, ale ogólnie patrzę, żeby były do skóry wrażliwej i jak najmniej składników i tylko tym się kieruję, matujący tonik normalizujący z tołpy (sebio), a płynu micelarnego obecnie nie stosuję tylko żel micelarny, też z tołpy, on bardzo fajnie działa na skórę, tak pozytywnie rozświetla twarz, a ogólnie płyny micelarne stosuje się do
  • Odpowiedz
@Radwiat: gościu, nie spodziewałem się takich zwierzeń
w biedronce? nie wiem, nie chodzę do biedronki, wiem tylko, że tołpa to szanowana polska firma od kosmetyków z dobrymi składnikami i mi służą
spróbuj może makijażu, żeby zakryć te zaczerwienienia, próbowałeś?
  • Odpowiedz