Wpis z mikrobloga

@maz00rskie_mleko: No mały jest chudy strasznie. Normalnie powinien być ciut grubszy, a 5 lat temu jako noworodek to tak samo strasznie chudy (załozę się, ze mial niską wage urodzeniową) ile taki noworodek powinien ważyć? 4 kg? A on na tym zdjęciu ważyl chyba ledwo 2 kg
( ͡° ʖ̯ ͡°) martwie sie o to dziecko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smacznyy: ew geny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam taką przemianę materii po prostu. Mogę jeść ile chcę i co chcę. Najwięcej ważyłam w życiu (nie licząc ciąży) 52 kg przy 168. Takie geny. Tak miała moja babcia, tak miała moja mama. Po menopauzie zaczęły obie tyć i ja też wiem ze wtedy będę musiała dopiero zwrócić uwagę na dietę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Ishvarta: Ale znam ojca tego dziecka. Typ raczej przemianę materii ma w normie, a jego ojciec jest czyli dziadek tego chłopca jest otyły, babci chłopca nieznam a dziadkowie chłopca ze strony matki raczej to zwykli ludzie, matka dziecka minimalnie troche gruba wiec geny to nie są
¯\_(ツ)_/¯
@SkrytyZolw: No mały jest chudy i już jako noworodek miał niedowagę ( ͡° ʖ̯ ͡°) ile powinien ważyć taki noworodek? Z 4 kg? A ważył z jakieś 2 kg a teraz w wieku 5 lat jest chudy, a powinien być odrobine grubszy