Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemka, mam problem z czujnikiem HR od magene. Otóż od jakiegoś czasu lubi mi świrować i pokazywać zaniżone wartości albo w ogóle się zawieszać. Wcześniej nie miałem takiego problemu albo zdarzał się sporadycznie. Baterie wymienione. Czujnik współpracuje z lezyne. Używam go blisko roku. To wina czujnika czy raczej komputerka? Mieliście takie problemy?
#kolarstwo #rower #szosa #mtb #lezyne #magene
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roadjoker: a myjesz pasek jak w instrukcji? :) ja tez mialem problemy i od kiedy utrzymuje go w czystosci wszystko ok. Kwestia tez ciuchow - w kiepsko oddychajacych gdzie pocilem sie okrutnie potrafil mi sie zawieszac - ale to jak wyzej - za duza wilgoc nie jest mu na reke. Od kiedy zakladam potowke - wszystko ok.
  • Odpowiedz
@roadjoker: ja nie zauważyłem związku zawieszania się z myciem. Zawieszanie u mnie całkiem zrywało pomiar. Zakładam że brudny pasek powodowałby raczej błędy lub chwilowe problemy
  • Odpowiedz
@roadjoker: ten typ tak ma, czasami o połowę zaniża odczyt, nie, że wcale nie czyta, ale pokazuję połowę. Ja zastosowałem patent z internetów, posmarowałem wazeliną uszczelkę pod klapką, w celu lepszego uszczelnienia i dało to poprawę. To chyba kwestia dostawania się potu do czujnika :/
  • Odpowiedz