Wpis z mikrobloga

Długi tekst, ale szybko się czyta. Gość próbuje znaleźć źródło incelizmu. Sam zaruchal po 30tce, więc trochę jakby incelem był ale nieświadomym tego.
Jednym z problemów, który upatruje to patriarchat. To co mnie zaciekawiło, to jaki wpływ na relacje między facetami ma patriarchat. Nie wiedziałam, że faceci tak bardzo podcinają sobie wzajemnie skrzydła:

Konkurencja w męskiej szatni to jest najbardziej toksyczna rzecz na świecie. Byłeś w wakacje na Mazurach? Spoko, ja byłem w Alpach. Dobrze grasz w brydża? Z czym do ludzi, ja mam diamentowe konto w League of Legends. Poszedłeś na randkę z dziewczyną? Ja też, ale jestem lepszy od ciebie, bo… momencik… już wiem! moja laska ma tyle a tyle w biuście. Męska szatnia to ciągłe wzajemne unieważnianie wartości kolegów, ciągłe podnoszenie poprzeczki, ciągłe wynajdywanie nowych kryteriów konkurencji.


I w sumie ten przykład z większym biustem laski nie zdziwił mnie. Też mam wrażenie, że facetowi będzie wstyd mieć brzydka laske.

Co wy na to?

#przegryw
Pobierz pancernapiescdzieciatka_jezus - Długi tekst, ale szybko się czyta. Gość próbuje znale...
źródło: comment_16259347739EbuES9nDj5pm8nQyOyzar.jpg
  • 7
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: pół-prawda pół-nieprawda pół-gównoprawda( ͡° ͜ʖ ͡°) Do pewnego momentu ma rację, tylko, że to wszystko napisane z taką ideologiczną lewicową manierą, przez co nie da się tego czytać. Rozwiązaniem problemów inceli ma niby być co? Trzymanie się za rączki w kółeczku? Dobra terapia to jednak nie jest łatwo dostępna sprawa, a środowisko nie pomoże, bo jest toksyczne. Uważam, że, incel by wyjść z incelizmu musi w
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:

Męska szatnia to ciągłe wzajemne unieważnianie wartości kolegów, ciągłe podnoszenie poprzeczki, ciągłe wynajdywanie nowych kryteriów konkurencji.

No zdarzają się takie rzeczy ale to u obu płci, taki człowiek po prostu musi jakoś podbić sobie ego bo czuje się gorszy od reszty. Nie ma co tracić czasu i się w to wciągać, wystarczy zignorować i wprowadzać swoje standardy :P