Wpis z mikrobloga

Czytając takie wpisy jak ten - https://www.wykop.pl/wpis/59011633/czy-bycie-prawiczkiem-jest-atrakcyjne-w-oczach-kob/#comment-209405035 a zwłaszcza odpowiedzi @kiszczak i @Victim dochodzę do wniosku, że jedyną opcją dla 23 letniego prawiczka jak ja, żeby się rozdziewiczyć jest skorzystanie z usług prostytutki albo jakiś udawany związek na zasadzie sponsoringu, bo ludzie gardzą takimi niedoświadczonymi jak ja skoro do wyboru są lepsi i bardziej obeznani w temacie, to po co tracić czas na kogoś kto nie ogarnia i trzeba go uczyć. Czuję się strasznie bezwartościowy przez to (,)
#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #divyzwykopem #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
@ohui: imo to droga donikąd. Fake it till you make it jest jakimś wyjściem ale nie wyobrażam sobie nie przyznać się wcześniej na etapie zawierania znajomości, poza tym i tak podczas właściwej akcji wyjdzie szydło z worka i tylko nuesmak pozostanie po #!$%@? akcji i będzie niezręcznie. Wychowano mnie niestety na "uczciwego" - szczerego i prawdomównego.
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: No dobrze rozumiem, mówię po prostu po swoim przykładzie - pierwszej swojej dziewczynie w wieku 17 lat na pytanie czy już to robiłem powiedziałem że pewnie. Natomiast cały akt nie okazał się jakimś akrobatycznym wyzwaniem, dałem sobie radę no problem, dziewczyna doszła i nie wątpiła w moje "doświadczenie" nigdy.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: nie rozumiem co chciałaś tam przekazać, walczycie z kampanią stawiania na piedestał dziewic bo to stawia w złym świetle resztę, jednocześnie dałaś do zrozumienia ze niezależnie od innych cech faceta, ten może być skreślony bo nie będzie z nim zabawy. O ile przegrywy zawsze idą w kierunku argumentów o trwałych związkach i budowaniu kochającej się pary, ty poszłaś w stronę że jak ktoś nie ruchał i nie potrafi, to
  • Odpowiedz
@konopiapolska: xd jeszcze raz napisz co chciałaś przekazać bo wyszedł bełkot jak po udarze.

Prawiki też piszą szczerze, dla mnie to też w sumie szczere stwierdzenie, że jak ktoś potrafi skreślić kogoś niezależnie od wszystkiego innego, bo nie ruchał i nie zadowoli jaśnie pani / pana, to jest to dla mnie niski sort ludzi. Nie wyobrażam sobie żebym mógł powiedzieć którejś dziewczynie ze ma #!$%@?ć bo wszystko fajnie, owszem, ale
  • Odpowiedz
@p0lybius: tobie to nie przeszkadza koniec końców ty dojdziesz ale kobieta z takim prawiczkiem już nie. Ty możesz mieć wywalone i mieć tupet mówić o tym jaki jesteś przez to wspaniałomyślny i tolerancyjny, a reszta zła bo jak to tak; mieć czelność, chcieć żeby było tobie dobrze ty yebana księżniczko XD jesteście śmieszni
  • Odpowiedz
@konopiapolska: xdd, nie wierzę że ktoś na poważnie pisze ze można skreślić faceta niezależnie od tego kim jest, jak wygląda, co robi i jakim jest człowiekiem, bo nie ma doświadczenia w łóżku i trzeba łaskawie mu pokazać i go wesprzeć. Jeszcze jakieś niedojrzałe teksty z gimnazjum że facet może mieć #!$%@? bo i tak dojdzie a kobieta nie xD
  • Odpowiedz
Jeszcze jakieś niedojrzałe teksty z gimnazjum że facet może mieć #!$%@? bo i tak dojdzie a kobieta nie xD


@p0lybius: powiedział facet który nie będzie miał z tym problemu gdy sobie znajdzie dziewice. Eh dramat
  • Odpowiedz
@konopiapolska: a skąd ty niby wiesz z czym będę miał problemy i jakich ludzi wolę? Dla twojej informacji, jak się w kimś #!$%@? i mi na kimś zaczyna zależeć, to jest dla mnie drugoplanowe jakie ktoś ma doświadczenie albo czy jest dziewicą. Jak czegoś nie potrafi albo się boi to jestem wyrozumiały i razem idziemy w kierunku lepszego dopasowania xD Na tym chyba polega związek i od tego się różni
  • Odpowiedz
a skąd ty niby wiesz z czym będę miał problemy i jakich ludzi wolę? Dla twojej informacji, jak się w kimś #!$%@? i mi na kimś zaczyna zależeć, to jest dla mnie drugoplanowe jakie ktoś ma doświadczenie albo czy jest dziewicą. Jak czegoś nie potrafi albo się boi to jestem wyrozumiały i razem idziemy w kierunku lepszego dopasowania xD Na tym chyba polega związek i od tego się różni od chodzenia do
  • Odpowiedz