Wpis z mikrobloga

brak mi słów, to już jest serio obrzydliwe. mam chociaż nadzieję, że większość jego "obrońców" to zwykłe trolle, jednak na pewno jest spora część julek, która serio uważa, że był to "wypadek" i powinien on dostać niższą karę lub zostać uniewinnionym. serio to przykre co niektóre hipergamiczne kobiety z gadzim mózgiem są w stanie zrobić dla samca wysokiej jakości, nieważne jak zepsutym człowiekiem może on być. baby te są gotowe pozbyć się jakiejkolwiek godności i człowieczeństwa dla takiego faceta, czasami zachowując się gorzej od spermiarzy, bo jeszcze nie spotkałem się w sytuacji gdzie to faceci tak zaciekle bronili aktrakcyjnej kryminalistki (jak ktoś pamięta taką sytuacje to chętnie bym się z nią zapoznał). w sumie śmieszny jest kontrast tego na twitterze. małolaty z buzującymi hormanami go bronią, a inteligentni dorośli ludzie mówią, że i tak dostał za mało. to chyba o czymś świadczy
#przegryw #oswiadczenie #rozowepaski #bekaztwitterowychjulek #blackpill
dzongas_ - brak mi słów, to już jest serio obrzydliwe. mam chociaż nadzieję, że więks...

źródło: comment_1625925740rgKC26Jza3niwiDiI8ZCLU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzongas_:

która serio uważa, że był to "wypadek"

A co był, atak obcych?
Ciebie pewno matka na świat wydała już od razu rozsądnego w wieku 40 lat.
To nie jest żadna hipergamia, tylko empatia. Chłopak nie jest chadem. To, że zgnije w więzieniu babie życia nie zwróci.
O uniewinnieniu oczywiście nie powinno być mowy ale kara w cywilizowanych społeczeństwach ma na celu resocjalizację, a nie zemstę. 12 lat z możliwością
  • Odpowiedz
@dzongas_: To na 100% trolle. Ostatnio obczaiłem kilka losowych kont na TT broniących tego typa i większość to nowe konta non stop spamujące tym oskarkiem. Możliwe że to jakiś trolling 4chana, albo rodzice tego banana mają hajs i wynajęli trolli do próby zmiany opinii publicznej.
  • Odpowiedz
kara w cywilizowanych społeczeństwach ma na celu resocjalizację, a nie zemstę.


@szpongiel: Kara ma też za zadanie odstraszać. Ziomka wielokrotnie łapano za wykroczenia drogowe i miał już zabrane prawo jazdy, w końcu kogoś zabił. No wot wypadeczek, każdemu się może zdarzyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz