Wpis z mikrobloga

@soshiu: Nie xD Laski chcą doświadczonego faceta będąc dziewicami bo wiedzą, że gość będzie wiedział co robić i w całym tym stresie nie skończy się na wkładaniu dużego palca u stopy w pępek.

Chociaż pewnie się znajdzie jedna na milion, którą kręcą prawiczkowie xd

I dziewictwo to nie jest aż tak atrakcyjne w oczach mężczyzn, takie 50/50 bo wielu, bardzo wielu odrzuca dziewice z jednego prostego powodu, więcej się z nią
  • Odpowiedz
@Victim @soshiu miałem do czynienia z dwoma dziewicami i zawsze temat był taki jak napisała Victim, że boli, że tu powoli i takie tam. Nie podobało mi się.
Natomiast z doświadczonymi to zupełnie inny świat. Seks od 1 razu jest dużo, dużo lepszy.

Osobiście mi nie przeszkadza zupełnie, że laska miała w cipie wcześniej innego #!$%@?.

Doświadczona >>>> Dziewica
  • Odpowiedz
bardzo wielu odrzuca dziewice z jednego prostego powodu, więcej się z nią namęczysz niż nabawisz, tu boli, tu powoli, etc xd


@Victim: ja gustuję tylko w dziewicach :) Innych nie ruszam. No, chyba, że na noc :)
  • Odpowiedz
@Victim: jeśli chodzi o związki to:
Doświadczona <<<< Dziewica

A żeby twierdzić że tylko ktoś kto nie miał żadnej może chcieć dziewicy to trzeba mieć dobre siano w głowie. Nawet nie chce mi się tego uzasadniać.
  • Odpowiedz
@sergio91: Liżesz pusie, w którą ktoś kiełbasę wsadzał, fujka, godności nie masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz Cię przegrywy z wykopu zwyzywają, że bierze sie tylko dziewice bo te które już kogoś miały to odpady xD
  • Odpowiedz
podobnie jak dziewictwo jest atrakcyjne dla mężczyzny?


@soshiu: dziewictwo jest atrakcyjne dla stulejarzy spierdoksów, nie ma nic lepszego niż doświadczona kobieta
  • Odpowiedz
@soshiu:

Dziewictwo nie jest dla mnie atrakcyjne, bo nie ma z tego tytułu żadnego profitu. Chyba, że miałbym sprzedać małolatę arabowi to wtedy przekłada się $$$.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@kiszczak:
Badania pokazują że im więcej facetów kobieta miała tym gorzej dla jej kolejnych związków, więc nie tylko, ale nawet jeśli to nic w tym złego żeby szukać na swoim poziomie wtajemniczenia. Z resztą, dziewica dziewicy nie równa, tak samo z prawiczkami i z całą resztą.
@sergio91:

>Powiem Ci lepiej, były mojej dziewczyny był murzynem. Za to dopiero mi się ostatnio dostało xD

Brzmi jak śmiech przez łzy, nawet mi
  • Odpowiedz