Wpis z mikrobloga

@Sekularyzacja: przypomina mi się ten filmik co typek właśnie sra przy drodze i jak się podnosi to robi poślizg na tym gównie i upada pod nadjeżdżającą ciężarówkę która robi z niego pasztet XD
  • Odpowiedz
  • 120
@Sekularyzacja byłam kilka tygodni w tym kraju. Zarówno na prowincji, jak i w większych miastach. Na wioskach i mniejszych miasteczkach jest bardzo przyjemnie, natomiast w miastach jest armagedon. Co prawda srających Hindusów nie widziałam, ale w wielu miejscach czuć było zapach moczu. Dodatkowo wszechobecne śmieci. Takiego syfu nigdy w życiu nie widziałam. Mimo wszystko polecam, aby zobaczyć ten kraj. Totalny kosmos tam jest ;) pyszne jedzonko. Cud, że nie mieliśmy żadnych przebojów
  • Odpowiedz
wyobraz sobie ze nie dbaja dodatkowo o higiene np w restauracji nie ma czegos takiego jak rekawiczki czepek


@IGABOI: a widziałeś takie rzeczy w większości restauracji w Polsce (i nie chodzi mi tylko o hinduskie)?

i utrzymanie czystosci rak.


@IGABOI: ponieważ tam się generalnie obywa bez sztućców, w większości jadłodajni jest dostępna dla klientów umywalka z bieżącą wodą (nie w toalecie, a na sali), lub na początek/zakończenie posiłku podają wodę
  • Odpowiedz
@BimBom: próbowałem właśnie znaleźć ale nic mi nie wychodzi. Widziałem to na bestgore swego czasu, które zostało niestety zamknięte. Jak komuś chce się googlować więcej niż ja to tylko szczegół taki m.in. było już ciemno na zewnątrz i nagranie jest b. Słabej jakości
  • Odpowiedz
@antarhei: no.. nie ma nic. W sumie nie znałem innej tak ogarniętej stronki więc trochę szkoda. Jak wejdziesz na ten adres to jest opisane przez właściciela czemu zakończył
  • Odpowiedz