Wpis z mikrobloga

Twitterowe juleczki wymyśliły sobie nowy powód do dumy, który nie jest żadnym osiągnięciem i nie wymaga robienia czegokolwiek.

Nie posiadanie dzieci przez kobietę od bardzo dawna nie jest niczym sensacyjnym. Dla twitterowej juleczki to jednak wielka siła i powód do egzaltacji.

#bekaztwitterowychjulek #p0lka #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Twitterowe juleczki wymyśliły sobie nowy powód do dumy, który nie jest ża...

źródło: temp_file112221735906087964

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos no też mnie to rozwala co to za wielką dumą że ktoś nie chce mieć dzieci - nie chce to nie chce jej sprawa ale po co z tego ma siłę robić jakąś cnotę i osiągnięcie
  • Odpowiedz
  • 21
co to za wielką dumą że ktoś nie chce mieć dzieci


@Linnior88 już większą jest urodzenie tego dziecka, bo to jednak jakiś wysiłek. Do nie urodzenia nie trzeba robić nic!
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Brawo, siłę te przełoży na szturm na pozycję rosyjskie. Chłopaki ze świetego tagu będą w oddziałach zaporowych. Do przodu i ani się waż wracać.
  • Odpowiedz
@s3b4

@Linnior88: na twitterze ludzie budują sobie osobowość na chorobach psychicznych, także może być gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też mi się wydaje że świat idzie w złym kierunku , trzeba babie gratulować że nie chce jej się rodzić dzieci , gratulujemy już ludziom za to że nie zrobili nic , może niedługo trzeba będzie gratulować bezrobotnym z wyboru
  • Odpowiedz
@WielkiNos nie dalej jak 2 lata temu, gdy powiedziałeś, że nie chcesz się szczepić czy nosić maseczki, to wielu ludziom o----------o. Teraz wiele z tych samych osób uznaje, że niechęć do bycia matką to atrybut i przejaw siły. A idź pan w c--j
  • Odpowiedz
@WielkiNos i c--j Ci do tego. Ktos nie chce kaszojadow to ich nie ma.

Powiem wiecej, polowa ludzi ktorzy te dzieci ma nie nadaje sie nawet do wychowywania chomika. Nacisk ze strony spoleczenstwa na potomstwo jest ogromny „ale jak to nie chcesz miec dzieci” „nic Ci nie da tyle szczescia”. Tobie szczescie daje podcieranie d--y kaszojadom, a potem obserwacja ich rozwoju, a mi szczescie daje egoistyczny samorozwój i inwestowanie tylko w
  • Odpowiedz
no też mnie to rozwala co to za wielką dumą że ktoś nie chce mieć dzieci - nie chce to nie chce jej sprawa ale po co z tego ma siłę robić jakąś cnotę i osiągnięcie


@Linnior88: nie wiem, bazuję tylko na tym obrazku, ale tam nie jest napisane, że jest dumna, że nie ma dzieci, ale że jest silna, bo otwarcie o tym mówi. W konserwatywnych kręgach kobieta, która
  • Odpowiedz
@WielkiNos ja się cieszę z takich osób - moja szwagierka ma chłopa jedynaka, ok 40tki obydwoje, nie chcą dzieci. Mają jakieś działki, dom, wszystko odziedziczy moja żona lub moje dzieci xD
  • Odpowiedz
no też mnie to rozwala co to za wielką dumą że ktoś nie chce mieć dzieci - nie chce to nie chce jej sprawa ale po co z tego ma siłę robić jakąś cnotę i osiągnięcie


@Linnior88: Myślę, że to wszystko wynika z postrzegania takich kobiet jako ofiary losu które nie mogą zajść w ciąże albo nie znalazły chłopa co im dziecko zrobi. W naszym społeczeństwie wciąż jest popularne przeświadczenie,
  • Odpowiedz