Wpis z mikrobloga

#friz Ciekaw jestem czy ktoś z obecnych pamięta film friza z okolic 2016 roku? jak mówił że wracał wieczorem (w krk) i słyszał że jakaś laska potrzebuje pomocy( zaczepiał ją jakiś typ) i friz tam podbił ale typo jak dobrze pamiętam wyjął batona?i friz co zrobił? Odszedł. Mówił w filmie że pomyślał sobie dobra gwałć ja sobie? Ktoś coś pamięta? Czy to pokazuje jaki był? Jaki jest? Jaki był, jest i będzie wciąż? Czy tylko był młody i się bał o siebie? (To nie wyjaśnia jego zachowania). Co zrobi teraz gdy zobaczy innego człowieka w potrzebie? Pomoże? Ucieknie? Proszę mnie poprawić jeśli źle pamiętam ten film, ale go nie ma na jego kanale (prawdopodobnie został usunięty ponieważ był niewygodny?). A co jeśli wam powiem że...
  • 16
@SZVCH: dupka friza najlepsza :D broń go. Masz do tego prawo. No ale niestety tak jak napisałem tak było. Czyżbyś nie znał swojego idola od tej strony? Widzę że większość miała wyjeb@ne na friza gdy nagrywał vlogi, poksy czy Fortnite. A teraz? Ekipa. Niszczenie YT(algorytm szaleje przez tych kolorowych pajaców) przez te jeb@ne filmy. No to nara. Pozdrow tam friza i jego dupkę która zawinął wtedy w nocy ;)