Wpis z mikrobloga

Od jakichś 2 miesięcy przymierzam się do Valhalli, ale jakoś nie mogę się przemóc.

Oglądałem gameplaye, trochę zagrajmy i jakieś to wszystko takie nudne, powtarzalne i bezjajeczne. Brakuje fabuły, postaci, wątków. Mimo, że osobiście nie grałem to mam właśnie identyczne odczucia co @rankors Wchodzisz na górę, patrzysz co jest, grabisz wioskę, jedną, drugą, setną i następna mapa. W tych kufrach nawet fizycznych przedmiotów nie ma tylko dostaje się komunikat, że bogactwo jakiegośtam regionu poszło w górę xD Strzelanie z łuku jest nierealistyczne aż do przesady, a walka wręcz wygląda słabo. Walki z bossami to zawsze ten sam schemat trzymania na dystans i prucia łukiem, ewentualnie poprawianie siekierką xD I jeszcze ta cena xD

Oglądałem TVgry z tego irlandzkiego DLC i to jest jakaś masakra, pół godziny oglądania mnie zanudziło

Co wam się najbardziej podoba w tej grze, dlaczego w nią gracie?

Od momentu skończenia wiedźmina 3 (marzec 2021) tylko metro exodus okazało się być grą na tym poziomie albo lepszą i nie mam w co grać. RDR2 mnie zanudziło i na razie nie wracam. Zastanawiałem się nad skyrimem, takie odświeżone playthrough na zremasterowanej modami wersji, ale jak pomyślę jaki tam jest system walki i wątek główny to mi się odechciewa. Liczyłem na wikingów, a póki co widzę tylko sebixa z siekierką.

#valhalla #gry #pcmasterrace
MarteenVaanThomm - Od jakichś 2 miesięcy przymierzam się do Valhalli, ale jakoś nie m...

źródło: comment_1625873633cpcLXYn7eo9RAaYV9ISS74.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarteenVaanThomm: mnie pochłonął ostatnio God of War. Mam wrażenie, że od wiedźmina nie grałem w nic lepszego. A co do AC to nie mam pojęcia co kieruje ludźmi, którzy w to grają. Zgadzam się z Tobą w 100%
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: trochę jest jak piszesz, ale są jeszcze misje gdzie grasz Odynem i te są spoko. W sumie finalnie męczyłem od jakiegoś momentu aby szybciej. Cenę da się oszukać przez ogranie w abonamencie - mi akurat zrobiło się kombo z Legionem na premierę.
Jak chcesz AC to Odyseja najlepsza ze wszystkich 3. Jest powtarzalna i ma całe 3 typy misji ale jakoś tak że to nie drażni, prawie 100% zrobiłem.
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: mnie wciagnela walka, na tyle bardzo ze az wymaksowalem poziom trudnosci i robilem sobie "mini dark soulsy" i walczylem z bossami bedac underleveled dla wyzwania. Ale w gruncie rzeczy uwazam ze gra sie boryka z fundamentalnym problemem, nie ma interesującego lootu. Po co przemierzac cala ta wielka Anglie, skoro wszystkie zdobyte przedmioty trzeba ulepszac, zeby byly na rowni z twoim lvlem, i przy okazji sa tak wybalansowane, ze teoretycznie
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: To widzę grube rozkminy nad zakupem gry i sporo czasu na to poświęcone. W poprzednie AC grałeś? Bo ja bym na Twoim miejscu pewnie wziął Origins czy Oddyssey na przecenie za dwie dychy, jakby mi podeszło to kiedyś wziąłbym Valhallę, a jak nie to nie, bo te gry są przecież bardzo podobne.
  • Odpowiedz
jesteś w stanie ulepszyć do końca tylko jeden


@ChomikSon: bzdura. Jest opcja „pogarszania przedmiotu” gdzie możesz mu obniżyć klasę i otrzymać spowrotem surowce które włożyłeś w niego. Ten zabieg kosztuje jakieś śladowe ilości srebra. Tak samo jak można zmienić wygląd wyposarzenia

bez ogromnego grindu


Jeszcze większa bzdura. Instalujesz dodatek „Gniew Druidów” i placówki handlowe generują ci towary które możesz wymienić na srebro i nowe sety uzbrojenia. Generalnie widzę ze dużo
  • Odpowiedz
@ChomikSon: Fakrycznie to sobie pograj w tą grę i potem pisz o grindzie i innych rzeczach które nie mają w tej grze miejsca. Gra dostała kilka aktualizacji w tym jeden duży dodatek i nie wygląda tak jak ją przedstawiasz.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: wlasnie skonczylem dodatek, wiec masz problemy albo z pamiecia albo z czytaniem ze zrozumieniem. I nie oczekuj od normalnych ludzi, ze beda latac do sklepikarza zeby degradowac przedmioty, bo Ubisoft sobie wymyslil ze zdobywanie surowcow w sposob naturalny bedzie porownywalnie trudny jak zbieranie majatku pracujac na produkcji.

Dla ciebie to działa, fajnie. Ja nie mam genu pracownika produkcji, sorry.
  • Odpowiedz
@ChomikSon: Teleport do sklepikarza na moim ps5 zajmuje 3 sekundy. Obok stoi skrzynia i wymieniasz wszystko co placówki handlowe wytworzyły na pełne sety + na srebro.

Poza tym napisałeś że niby można wymaksować tylko jeden set, co świadczy o tym ze albo nie ogarniasz gry albo zwyczajnie w nią nie grałeś.

Ja za to nie mam genu pisania bzdur na temat gier i wprowadzania w błąd. Napisz ze ci się
  • Odpowiedz