Wpis z mikrobloga

@MagicznyMariush: Tak i nie, zależy gdzie, zależy co robisz i zależy ile płacą.

Nie da sie na Twoje pytanie odpowiedzieć, bo raz trafisz do Januszhexu, gdzie 8h #!$%@? montonną produkcją na prasie za 2700 miesiecznie, a innym razem w klimatyzowanej hali sobie kable lutujesz za 3500.
  • Odpowiedz
@Victim ja przykładowo siedzę se na klimatyzowanej hali, na pełnej wyjebce, czysta czillera za 5-6k na rękę, zależy od miesiąca i czy sobie jakąś sobotę walne, ale pracowałem wcześniej w kocholazie gdzie jak usiądziesz to zaraz telefon do majstra co się #!$%@?, a jak poszedłeś się wysrać to od razu łolaboga produkcja stoi, i to za 2.5 na rękę. Więc wszystko zależy od firmy.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Ja siedzę w kołochołozie gdzie nie wolno mieć słuchawek i nie wolno słuchać muzyki, pełen upał, zero klimy, jak jest wentylator to wygrałeś w życie, 3800 na rękę, śląsk, na szczescie #!$%@? stad niedlugo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Victim powodzenia! U mnie nawet babeczka na BHP powiedziała że nie widzi problemu z tym, żeby pracownik miał słuchawki na uszach, ale w miarę żeby też wiedział co się dzieje wokół niego. I fajnie bo ludzie nie przeginają to i kierownicy nie mają za bardzo do czego się przyczepić.
  • Odpowiedz