Wpis z mikrobloga

@piaskun87: ale mnie w-------a tacy ludzie jak ty, widac ze sytuacja kryzysowa to trzeba jakos to ogarnac, to nie k---a xD Typowy polaczek piesogrodnika. Ciekawe czy tak duzo pieszych i rowerzystow tam bylo w trakcie tej ulewy
  • Odpowiedz
@R187: ale zes fikola z-----l moim zdaniem xD
co ma najezdzanie na fantanne na placach, deptakach itd. do tunelu betonowego, ktory musi tez byc utwardzony w odpowiednim stopniu, skoro tam jest sciezka rowerowa
  • Odpowiedz
musi tez byc utwardzony w odpowiednim stopniu, skoro tam jest sciezka rowerowa


@elo_: rower jest lżejszy od samochodu o jakieś 1.5 czy 2 tony.
  • Odpowiedz
@mojojciectomirek: a niby czemu mieliby nie wjeżdżać? Dla mnie baedzo dobrze zrobili. Trzeba sobie radzić w kazdych warunkach. Po chodniku też byś nie przejechał, wymijając np samochód po awarii, gdzie lewy pas byłby non dtop zapchany? ( ͡° ͜ʖ ͡°) są możliwości to się je wykorzystuje
  • Odpowiedz
ktory musi tez byc utwardzony w odpowiednim stopniu, skoro tam jest sciezka rowerowa

@elo_: i dodatkowo brak jest tam słupków, mimo bycia na poziomie jezdni, co sugeruje, że jest używany awaryjnie przez chociażby służby, w celu ominięcia z--------o autami tunelu obok. No i jeszcze kilka lat temu ten tunel służył jako droga dla samochodów

@derigen90: jakby obok nich zaatakowali terroryści, to uciekając stosowaliby się do sygnalizacji świetlnej i
  • Odpowiedz
Po chodniku też byś nie przejechał, wymijając np samochód po awarii,

@derigen90: nie, bo nie wolno.

Pamiętam jak kiedyś gdzieś na Hucie dostałem strzała w dupę. Samochód delikwenta do kasacji, więc czekamy na policję i lawetę. Droga była dwukierunkowa, po jednym pasie w każdą stronę, pasy rozdzielone betonową zaporą, także nie ma opcji nas wyminąć. Obok jezdni szła ścieżka rowerowa i bardzo szeroki chodnik. Żeby nie blokować ruchu, przepchnęliśmy auta na ścieżkę, zostawiając mnóstwo miejsca
  • Odpowiedz