Wpis z mikrobloga

Włażenie w dupsko jakimś feministkom i twierdzenie, że ich gównoartykuł pełny truizmów i kocopołów nieniosących żadnej wartości merytorycznej jest jakimś kamieniem milowym w czymkolwiek to wyższy poziom #!$%@? i upodlenia. Badania poparte rozmową z bliżej nieokreśloną "elitą przegrywu" (#!$%@? to określenie jest tak żałosne, że aż mnie skręca) na jakimś gównodiscordzie bo nikt na tagu oprócz atencjuszy i trolli nie chciał z @herzyk_wieczorkiewicz rozmawiać. Tak właśnie rozpoznajesz normika, co nie @integrator1234? I ktoś mi potem powie, że tzipa nie rządzi światem, wystarczy jedno słowo a masa śliniącycych się naiwniaków, myślących, że w końcu ktoś daje o nich #!$%@? już stawiałaby im pomniki.
#przegryw #blackpill #incel
  • 6
@milkas98: właśnie mnie to zastanowiło jak czytałem ten artykuł napisany na zasadzie, że no faktycznie problem istnieje, ale kobiety i tak mają gorzej, a badania blackpill są gówno warte bo moje badania do których nie daję linków mówia co innego, że znalazły jakiś turbo elitarny tajemny discord o ścisłych regułach wstępu na który to one zostały wpuszczone XD
@Eugeniusz_Zua: Polecam komentarze na facebooku pod postami wieczorkiewicz.
Najlepiej obrazują poziom #!$%@? umysłowego feminizmu.

"Facet lat 30, wyśmiewany przez całe życie, nigdy nie zaznał miłości, nigdy nikt z nim nie chciał rozmawiać, nie ma żadnych znajomych. Całe życie ma #!$%@?, bo k0biety wybierają sobie mach0".

- "A ja kiedyś jako kobieta na uczelni usłyszałam nieprzychylny komentarz w stronę kobiet, co jasno dowodzi, że to kobiety są społecznie uciskane, żyjemy w strasznym
I ktoś mi potem powie, że tzipa nie rządzi światem, wystarczy jedno słowo a masa śliniącycych się naiwniaków, myślących, że w końcu ktoś daje o nich #!$%@? już stawiałaby im pomniki.


@milkas98: wystarczyło spojrzeć, co się działo na czacie u grubasa_bordo (#!$%@?ąc już od tego, co #!$%@?ł), kiedy pojawiła się tam jakaś "różowa". Szybko ideały i zasady szły w odstawkę.