Wpis z mikrobloga

Oficjalny profil szpitala w Oleśnicy - zamknij lodówkę będąc w ciąży żeby jeść dla dwojga a nie za dwoje… ciekawe czy ktoś w szpitalu zastanowił się nad tym, że otyłość niezależnie czy w ciąży czy nie to problem głowy a nie pustego brzucha ¯_(ツ)_/¯ i mogli dopisać jeszcze coś w stylu idź pobiegać, wyjdź do ludzi. Poruszenie w komentarzach (o ile jeszcze nie zostały usunięte) jest bardzo duże.
#patologiazewsi #patologiazmiasta #lekarz #ciaza
weepingcloud - Oficjalny profil szpitala w Oleśnicy - zamknij lodówkę będąc w ciąży ż...

źródło: comment_16258250443vcNxrjodi1a39dPvfMwH0.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Klepajro: aha xd no jasne. Wez sie nazryj psychotropow, co spowoduja duze napady glodow, to zrozumiesz o co chodzi
Ja nie mowie ze otylosc +50kg jest normalna, ale wiedz, ze nie wszystko jest czarno biale
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Klepajro: ale ze co, uwazasz, ze alkoholik ma gorzej od zaburzen odzywiania? Alkohol mozna calkowicie wyeliminowac z zycia, jedzenia nie wyeliminujesz xd czego nie rozumiesz chlopie, kazdy psychiatra Ci to powie
  • Odpowiedz
@weeping_cloud: to nie jest miejsce na wrzucanie takich rzeczy bo wykopowe ameby zrobią wszystko żeby #!$%@?ć kobietom

ale gdyby jakiś lekarz im powiedział "co, kuśka panu nie staje? pan odstawi lubrykant i chusteczki z biurka, odłączy się od turystycznej lodówki która stoi obok kompa i pójdzie pobiegać" to zaraz byłoby hurr durr wykopefekt i minusowanie lekarza na znanylekarz xD
  • Odpowiedz
to nie jest miejsce na wrzucanie takich rzeczy


@nicari: to jest miejsce na wrzucanie takich rzeczy, tylko nie nalezy sie odpalac od razu, a przemyslec troche o czym jest ten wpis na IG.

Komentarz https://www.wykop.pl/wpis/58995411/#comment-209356789 doskonale oddaje o co chodzi w tym wpisie.

Natomiast licytowanie sie iloscia chorob, wad genetycznych, problemow hormonalnych itd ktore powoduja otylosc, nie do konca jest zgodne z tym o czym traktuje ten wpis. Aczkolwiek rowniez porusza
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bagi1: popieram. Całe życie myślałem że mam bebzol bo geny, dopóki mi dietetyk z produktów które lubię nie rozpisał diety. Samym żarciem zszedłem 15 kilo i w końcu wyglądam jak człowiek i dziś doskonale rozumiem jak jeść żeby się znów nie rozlać.

A to całe #!$%@? o skłonności do tycia czy #!$%@? hormonach zwykle nazywa się "6000kcal dziennie"
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: psychiatra nie jest od leczenia zaburzeń odżywainia karyno XD @Czupaczupz: napady głodu są jak najbardziej to wytłumacznia sobie w głowie i nie muszą się konczyc pozarciem świata jezu jestes tak tępa ze tego nie ogarnaisz
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: nie wspomne że kazdy grubas tłumaczy się albo obrzydliwie zasłania prawidzym probleme jakim jest zaburzenie odzywainia (dotyczy ok 0.9% do tego często jest to jednak skierowane na anoreksje) wiec skoncz bo rbonisz sie załosna
  • Odpowiedz
mogli dopisać jeszcze coś w stylu idź pobiegać


@weeping_cloud: To prawda, mogli

A bieganie pomaga w depresji?


Pomaga

Nie chce mi się całej listy pisać, ale od brzegu 4 kobiety które nie miały/mają problemu z otyłością "przez ciążę" i rodzą/urodzą zdrowe dzieci:
Mirinda Carfrae
Agnieszka Jerzyk
Gwen Jorgensen
Sarah True
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Klepajro: ty jestes jakis tepy? To ze na twojej wsi uzaleznienia leczy sie piwkiem pod sklepem to nie mam pytan xd napady glodu leczy sie od ustalen, co je piwoduje a nie wytlaczenia sobie w glowie, pozdro dla pustostanu we lbie. Oby Ci cos sie kiedts przytrafilo i obys sobie przypimnial swoje zalosne wywody xd
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: widze pajacujesz coraz bardziej. Uzależnienia nie leczy sie jak to mowisz lekami u psychiatry tylko terapią i to nie zę pojdzies jak to karynka popłączesz ze ci zle i sie smieja ześ gruba daj psychotropy tylko to proces. Proces na ktorym UCZYSZ się włąsnie jak radzić sobie z napadami głodu czy to narkotykowego, alkoholowego albo jak ktoś ma zaburzenia odzywiania to z takimi jezu. prosto wyjaśnione karyna?
  • Odpowiedz