Wpis z mikrobloga

Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam problem, ponieważ jestem zbyt inteligentny. Ludzie nie rozumieją moich teorii, nie jestem tolerowany przez rówieśników, gdyż uważają mnie za chorego, panie doktorze, czy można coś z tym zrobić?
Lekarz powiedział, że może przeprowadzić trudną i ryzykowną operację wycięcia ćwierci mózgu.
Tak zrobili. Po miesiącu facet przychodzi znów:
- Panie doktorze, jest nieźle. Niedługo odbieram nagrodę Nobla, mam grono znajomych, spotykam się co jakiś czas, dyskutujemy o sztuce... Ale panie doktorze, to jeszcze nie to, o czym myślałem...
Po ciężkim namyśle doktor postanowił usunąć kolejną ćwierć mózgu.
Po miesiącu pacjent wraca, cały ubrany na czarno, glany, zarost...
- Panie doktorze, jest git, mam z kumplami kapelę rockową, dajemy czadu... ale to jeszcze nie do końca to, czego się spodziewałem.
Wiec doktor usunął trzecią ćwierć.
Po miesiącu wraca facet: zgolony na łyso, dresiki, komóra, skóra.
- Ku#wa stary, jest wyj&#nie, mam extra zaje##stą brykę, dużo dup, z wszystkimi na osiedlu się ziomkuję. Ale, ku#wa, usuń mi tę ostatnią ćwiartkę, bo będzie jeszcze bardziej za###ście.
Doktor nie chciał się zgodzić, ale dostał 2 plomby i chcąc nie chcąc...
Wraca pacjent po miesiącu, a doktor się go pyta: i jak?
- Piątka Konfederacji. Nie chcemy: Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej!

#neuropa #4konserwy #mentzen #suchar
  • 4
@placebo_: W nowej knajpie w Warszawie zainstalowano mechanicznego barmana.
Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich w zależności od tego jakie było ich IQ.
Przychodzi pierwszy klient i barman robot się pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 160
Barman nalewa mu drinka i zaczyna rozmawiać o kryzysie klimatycznym, o fizyce kwantowej,
Przychodzi drugi klient i robot się pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 120
Zaczął więc z nim rozmawiać o polityce,